GWIAZDY

Danuta Martyniuk - wiek, młoda, cyganka, wykształcenie, po operacji, nos, przed i po, wzrost

2024-01-30 14:33

Ostatnio dużo mówi się o żonie Zenka Martyniuka, która czaruje wszystkich swoją urodą. Kim prywatnie jest ukochana artysty od hitu "Przez Twe oczy zielone"? Jakie ma wykształcenie? Ile ma lat i jakie zabiegi i operacje poprawiające wygląd przeszła? Na wszystkie pytania odpowiadamy w artykule poniżej.

Kim jest Danuta Martyniuk? To oczywiście żona najpopularniejszego wokalisty disco polo - Zenka Martyniuka. Kobieta skradła jego serce bardzo dawno temu i od ponad 30 lat jest jego żoną. Zakochani często pokazują się razem na medialnych imprezach, a na ściankach pozują przed wieloma fotoreporterami. Choć media rozpisywały się kilka razy o rozpadzie ich małżeństwa, to król disco polo wszystkiemu zaprzeczył i powiedział, że w ich słowniku nie ma takiego słowa jak rozwód. Co ciekawe, jako młoda Danuta Martyniuk wystąpiła w teledysku swojego męża do piosenki Gwiazda. Kobieta miała wtedy około 34 lata i wyglądała całkiem inaczej niż dzisiaj. Teraz jednak postawiła na siebie i nie tylko schudła prawie 30 kilogramów, ale także poddała się wielu zabiegom medycyny estetycznej.

ZOBACZ TAKŻE: Żona Zenka Martyniuka poddała się plastyce nosa. Dziś zachwyca nową twarzą!

Czy Polacy są szczęśliwi w swoim kraju? SZOK!!! #EwelinaPyta

Danuta Martyniuk - wiek, wzrost

Ile lat ma Danuta Martyniuk? Ukochana Zenka urodziła się w 1967 roku, więc jak łatwo obliczyć ma 56 lat. Internauci poszukują także informacji na temat tego ile wzrostu ma Danuta Martyniuk. Okazuje się, że należy ona do grona niskich kobiet, ponieważ mierzy około 154 cm wzrostu.

Danuta Martyniuk - cyganka

Czy Danuta Martyniuk to cyganka? Wiele osób debatuje nad kwestią, kim z pochodzenia jest żona Zenka Martyniuka. Jak wiadomo kobieta wychowała się w Bielsku Podlaskim, jednak informacje o jej rodzicach, nie są podane do sfery publicznej.

Danuta Martyniuk - wykształcenie

Kim z wykształcenia jest Danuta Martyniuk? 56-latka to nie tylko żona króla disco, ale także była pielęgniarka. Mało kto wie, że właśnie ten zawód wykonywała zanim jej mąż stał się sławny. Kobieta pracowała między innymi na oddziale onkologicznym.

ZOBACZ TAKŻE: Danuta Martyniuk zapowiedziała kolejne zabiegi. Żona króla disco robi się na bóstwo!

Danuta Martyniuk - mąż, dzieci

Danuta Martyniuk od 4 lutego 1989 roku jest żoną Zenka Martyniuka. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w bardzo młodym wieku w kościele Matki Bożej z Góry Karmel w Bielsku Podlaskim. Po uroczystości kościelnej, odbyło się huczne wesele na 250 osób. Owocem ich związku jest jedyny syn Daniel, który przyszedł na świat niespełna pół roku po ich ślubie.

Danuta Martyniuk - przed i po

Danuta Martyniuk przeszła spektakularną metamorfozę. Nie dość, że schudła blisko 30 kilogramów, to jeszcze postawiła na wiele zabiegów z medycyny estetycznej. Dziś wiele osób zastanawia się jak Danuta Martyniuk wyglądała kiedyś, a jak dzisiaj. Metamorfozę ukochanej Zenka, możecie podziwiać w galerii poniżej.

Sonda
Lubicie Zenka Martyniuka?
Listen on Spreaker.