NOWOŚĆ W TV

Dagmara szuka męża - gdzie obejrzeć? Transmisja TV i online

2024-02-05 9:33

Dagmara Kaźmierska nie pozwala o sobie zapomnieć i wróciła do telewizji. Tym razem celebrytka znana z programu "Królowe życia" szuka męża na antenie Polsatu. Czy znajdzie kawalera, który sprosta jej oczekiwaniom? Sprawdźcie kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać nowy program z Dagmarą Kaźmierską w roli głównej.

Dagmara Kaźmierska szuka męża! Kto sprosta jej oczekiwaniom? Charyzmatyczna, wybuchowa i lubiana Dagmara powraca na ekrany telewizorów, a jej fani skaczą z radości. Gdzie oglądać nowość z celebrytką na czele? Odpowiadamy! Nie ma chyba osoby, która nie wiedziałaby kim jest Dagmara Kaźmierska. To znana i lubiana postać z rozrywkowego programu "Królowe życia", który bardzo dobrze znany jest widzom TTV. Polacy nie mogli przejść obojętnie obok śmiechu celebrytki, jej żartów, ciętego języka i sposobu bycia, dlatego było im niesamowicie smutno, gdy zniknęła z ekranów telewizorów. Dagmara nie powiedziała ostatniego słowa i wraca tam gdzie jej miejsce, czyli do telewizji, by nadal dostarczać rozrywkę swoim fanom. Tym razem zobaczymy ją w akcji poszukiwania kandydata na męża! Gdzie i kiedy oglądać nowy program Dagmary z "Królowych życia"?

Królowe życia: Dagmara ze łzami w oczach odprowadza przyjaciela do ośrodka

Dagmara szuka męża - gdzie obejrzeć?

Nowy program z Dagmarą Kaźmierską wzbudził ogromne zainteresowanie wśród widzów. Czy zanotuje wysoką oglądalność? Wiele na to wskazuje! Jeśli zastanawiacie się gdzie oglądać "Dagmara szuka męża" dobrze trafiliście. Nowy program z Dagmarą z "Królowych życia" miał swoją premierę w poniedziałek 11 grudnia o godzinie 22:00 w Super Polsat. Oznacza to, że każdy kolejny odcinek reality-show, będzie emitowany premierowo w poniedziałki o takiej samej godzinie. Widzowie są zachwyceni i od samego patrzenia na Dagmarę, jej syna Conana i przyjaciela Jacka, chce im się płakać ze śmiechu! Zdjęcia z planu programu, znajdziecie na górze naszego artykułu.

ZOBACZ TAKŻE: Dagmara Kaźmierska tęskni za Edzią. Spełniała wszystkie jej kaprysy i zachcianki

Dagmara szuka męża - powtórki

Gdzie obejrzeć powtórkę programu "Dagmara szuka męża"? Jeśli przegapiliście odcinek, w którym celebrytka szuka kandydata na męża, nic straconego. Powtórkę będziecie mogli obejrzeć na antenie Super Polsat w piątek o godzinie 11:30, a także w poniedziałek o godzinie 00:30. Program "Dagmara szuka męża" jest także dostępny na Polsat Box Go.

Sonda
Będziesz oglądać nowy program "Dagmara szuka męża"?
Listen on Spreaker.