Skolim

i

Autor: AKPA, screen z TikTok/@skolimlatino

GWIAZDY

Zaginiony brat Skolima mieszka na Zanzibarze? To wideo jest hitem internetu!

2023-12-18 8:23

Zamieszanie wokół Skolima jest ogromne i nie ma się co dziwić, w końcu artysta ma dookoła siebie grono wiernych fanów. Szturmem podbił branżę disco polo, a jego kawałki znane są nawet na Zanzibarze! To właśnie tamtejszy mieszkaniec wziął na warsztat jedną z jego piosenek i skradł serca internautów. To zaginiony brat Skolima?

Skolim to przykład osoby, która gdy o czymś marzy i weźmie się do roboty, potrafi osiągnąć spektakularny sukces. Konrad Skolimowski nazywany w ostatnim czasie "królem latino" ma powody do radości. Odkąd pojawił się w branży muzycznej wydaje hit za hitem, notując przy tym miliony wyświetleń w streamingach. Artysta szturmem podbił branżę disco polo, wydając numer "Wyglądasz idealnie", który w rok zanotował na samym YouTubie ponad 166 milionów odsłon! Na kolejne muzyczne perełki od Skolima nie trzeba było długo czekać. "Kiss me Baby", "Nie dzwoń do mnie mała", "Temperatura" to kolejne gorące kawałki, które rozpaliły słuchaczy nie tylko teledyskami. Teraz internauci odkryli hit internetu, a mianowicie jak sami twierdzą "zaginionego brata Skolima", który mieszka na Zanzibarze!

Doda ma sylwetkę 10/10, a Skolim musi jeszcze trochę popracować? #EwelinaPyta

Zaginiony brat Skolima z Zanzibaru śpiewa "Wyglądasz idealnie"

Nie tylko internauci wpadli w zachwyt, gdy usłyszeli jak mężczyzna z Zanzibaru śpiewa piosenkę "Wyglądasz idealnie". Niesamowicie spodobało się to przede wszystkim Skolimowi, który nagraniem podzielił się w swoich social mediach. Widać na nim jak mieszkaniec tej wyspy świetnie bawi się w rytm polskiego kawałka i nawet go śpiewa! Internauci od razu wpadli w zachwyt nie tylko dlatego, że usłyszeli jeden z największych hitów z ust obcokrajowca, ale przede wszystkim dlatego, że ich idol znany jest nawet na innym kontynencie! Poniżej zamieszczamy Wam nagranie, które robi furorę w sieci. Musimy przyznać, że mieszkaniec Zanzibaru poradził sobie świetnie!

ZOBACZ TAKŻE: Skolim pokazał swoje luksusowe auto. Takiej fury pozazdrości mu każdy!