NOWOŚĆ W TV

Czas na Show. Drag Me Out - powtórka. Kiedy obejrzeć odcinki w tv i online?

2024-03-26 15:14

Takiego programu w polskiej telewizji jeszcze nie było! Już 5 marca stacja TVN zaprezentuje długo wyczekiwany format "Czas na Show. Drag Me Out", w którym zobaczymy popularnych mężczyzn ze świata show-biznesu. Panowie będą musieli poradzić sobie ze sztuką dragu i nie tylko. Kiedy oglądać program w TV i kiedy emitowane są powtórki? To warto wiedzieć.

Spis treści

  1. Czas na show. Drag Me Out - kiedy oglądać w TV
  2. Czas na show. Drag Me Out - POWTÓRKI

Czas na show. Drag Me Out - takiego programu w polskiej telewizji jeszcze nie było! Czy okaże się najgorętszą propozycją z wiosennej ramówki telewizji TVN? Sześciu przedstawicieli show-biznesu decyduje się zderzyć swoje męskie "ja" ze światem drag queens. Tomasz Karolak, Michał Mikołajczak, Marcin Łopucki, Dariusz Zdrójkowski, Kamil Szymczak i Tadeusz Mikołajczak będą wspomagani przez mentorki, a następnie będą mieli za zadanie mierzyć się w "lip sync battle". Każdy z nich będzie musiał wykazać się otwartością i odrobiną szaleństwa oraz odkryć w sobie wewnętrzną diwę i królową. Mentorkami panów będą zawodowi performerzy Drag, którzy nauczą ich kreacji stroju scenicznego, zainteresowanie publiczności i oczywiście sztuki spektakularnego makijażu.

ZOBACZ TAKŻE: Tak wygląda córka Anny Wyszkoni. Pola ma już 12 lat i uderzająco przypomina swoją mamę

Michał Szpak ponownie debiutuje. Mówi o swoim udziale w "The Voice of Poland"!

Czas na show. Drag Me Out - kiedy oglądać w TV

Kiedy leci w TV "Czas na show: Drag Me Out? Nowy program będzie emitowany od 5 marca w każdy wtorek o godzinie 21:35. Show ma liczyć sześć odcinków, a uczestników w nim oceniać będą jurorzy - Andrzej Seweryn, Anna Mucha oraz Michał Szpak. Zmagania uczestników wesprze natomiast prowadząca program - Mery Spolsky.

ZOBACZ TAKŻE: Była bohaterką "Superniani". Teraz nazywa się ofiarą reality show. Dorota Zawadzka odpowiedziała na zarzuty

Czas na show. Drag Me Out - POWTÓRKI

Jeśli przegapiłeś premierowy odcinek "Czas na Show: Drag me out" nic straconego. Telewizja TVN wyemituje powtórki w niedzielę o godz. 23:55, a także w poniedziałki o godzinie 23:15 na antenie TVN7. Program będzie dostępny także na Playerze.