Czadoman

i

Autor: materiały prasowe Czadoman

Czadoman z muzyczną nowością BOMBA. Uwaga - ten kawałek uzależnia!

2022-08-02 9:38

Bomba to najnowszy utwór Czadomana. Zawarte jest w nim wszystko to, co artysta lubi najbardziej, czyli humor, radość i dobra zabawa. Obok tej nowości nie da się przejść obojętnie! Artysta po raz kolejny zaskoczył swoich fanów. Przekonajcie się sami!

Bomba to najnowszy utwór Czadomana. Zawarte jest w nim wszystko to, co artysta lubi najbardziej, czyli humor, radość i dobra zabawa. W całym kawałku niewątpliwe czuć imprezowe oblicze super bohatera polskiej sceny rozrywkowej, który za pomocą rytmicznych dźwięków zaprasza słuchaczy na niepowtarzalną muzyczną przygodę.

Tekst utworu opisuje życie prawdziwego imprezowicza, który od poniedziałku czeka na ten jeden dzień - wspaniały dzień, w którym doświadczy cudownego stanu uniesienia. Sam teledysk to wizualizacja wyjątkowej imprezy - z życia wziętej naszego bohatera, gdyż Czadoman uwielbia wcielać się w różne postaci, a tym razem jest to rzymski władca. Teledysk jest sporym zaskoczeniem, ponieważ czegoś takiego jeszcze nie było na rynku muzycznym. Zobaczcie sami poniżej, to prawdziwa BOMBA!

Czadoman - kto to?

Czadoman, to polski wokalista wykonujący muzykę z pogranicza gatunków muzycznych disco polo i dance. Debiutował w 2013 roku, a jego największymi hitami są: Ruda Tańczy jak Szalona, Chodź na kolana i Bliźniaczki. Na szerokie muzyczne wody wypłynął w 2015 roku, od tamtej pory nie schodzi z piedestału najbardziej lubianych przedstawicieli swojego gatunku muzycznego. Swoją wrażliwą twarz pokazał w programie telewizyjnym Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym zachwycił wcielając się w rolę „Krzysztofa Cugowskiego" wygrywając tym samym XIII edycję tego programu.

WSH VI - Słowiańskie Piersi