Etiennette Wiśniewska

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Córka Michała Wiśniewskiego zrobiła tatuaż na cześć taty. Takiej reakcji się nie spodziewała!

2023-07-26 15:41

Michał Wiśniewski wraz z córką charakteryzują się wyjątkowym stylem. Młoda wokalistka chętnie eksperymentuje ze swoim wyglądem i bawi się modą. Teraz postanowiła jeszcze bardziej urozmaicić swój wizerunek i zdecydowała się na tatuaż. To jednak nie wszystko! Nowy obrazek na ciele nawiązuje do jej bliskiej relacji z ojcem.

Etiennette Wiśniewska nie ukrywa tego, że jej tata jest dla niej wielką inspiracją, ale także wsparciem. Zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Córka Michała Wiśniewskiego zdecydowała się pójść w ślady wokalisty Ich Troje, dlatego bierze sobie do serca jego słowa oraz podpowiedzi dotyczące kariery. Relacja, którą tworzą jest godna pozazdroszczenia i zdecydowanie nie pasuje do powiedzenia sugerującego, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu. Etiennette i Michał Wiśniewscy mają na swoim koncie nawet wspólny utwór! Mowa o Ikarze, który nie raz wykonywali w duecie na wielkiej scenie. Teraz, by podkreślić ich wyjątkową więź, młoda wokalistka zdecydowała się na wymowny tatuaż. Zrobiła go na cześć swojego taty.

Cztery osiemnastki w moim .... | Dokończ Piosenkę 15 #Club2020 #Flowers

Michał Wiśniewski - córka

Córka Michała Wiśniewskiego, podobnie jak jej tata, ma zamiłowanie do tatuaży. Pomimo młodego wieku, jej ciało zdobią już trzy grafiki. Dwie z nich znajdują się na rękach młodej wokalistki i przedstawiają słońce i księżyc. Niedawno, do kolekcji dołączył jeszcze jeden rysunek, który wprawił jej tatę w spory szok. Tatuaż córki Michała Wiśniewskiego, to symboliczna grafika, która znalazła się na lewym przedramieniu Etiennette. Przedstawia ona dwie wiśnie, co w oczywisty sposób nawiązuje do nazwiska rodziny.

To jest tatuaż na cześć pana i naszej godności - napisała młoda wokalistka.

Etiennette załączyła także zdjęcie swojego taty wykonane w momencie, w którym pokazywała mu nowy malunek na swoim ciele. Na twarzy wokalisty Ich Troje maluje się ogromne zdziwienie i zaskoczenie. Jednak znając jego podejście do tego typu ozdób jesteśmy przekonani, że artysta, oprócz ogromnego szoku, był także bardzo ucieszony oraz wzruszony.

Michał Wiśniewski - córka

i

Autor: etiwisniewska/Instagram
Źródło: Córka Michała Wiśniewskiego zrobiła tatuaż na cześć taty. Takiej reakcji się nie spodziewała!