Bursztynowy Słowik

i

Autor: akpa

WYNIKI

Bursztynowy Słowik - WYNIKI są już znane. Sprawdź kto wygrał prestiżową statuetkę

2023-08-22 23:30

We wtorkowy wieczór 22 sierpnia poznaliśmy wyniki prestiżowego konkursu, który odbył się w Operze Leśnej podczas Top of the Top Sopot Festival. Kto wygrał "Bursztynowego Słowika"? Zwyciezca jest już znany!

Wyniki Bursztynowego Słowika 2023 ciekawią wiele osób. Kto wygrał prestiżową statuetkę? Podczas czterodniowego święta muzyki, na widzów czekają nie tylko koncerty, ale także znany i lubiany konkurs, jakim jest "Bursztynowy Słowik". Drugiego dnia Top of the Top Sopot Festival, który odbywa się w Operze Leśnej zadziała się prawdziwa magia. Na scenie podczas koncertu #Summer Vibes wystąpili między innymi: Lady Pank, Kayah, Agnieszka Chylińska, Ewa Farna, Wilki, Blue Café, Joanna Jakubas, Mesajah, Łukasz Zagrobelny, Margaret, czy też Lisha & The Men. To jednak nie koniec, ponieważ 22 sierpnia odbył się w Sopocie plebiscyt "Bursztynowy Słowik", który jest niesamowicie prestiżowy w branży muzycznej. O cenną statuetkę walczyli: Adam Foyer z "The Ballet Girl", Bovska z utworem "Ziemia mi się pali", Kwiat Jabłoni z "Od nowa", Paula Roma ze "Śmiało", Effy z "Nie broń mi", Daria ze Śląska z "Gambino", a także Rubens z "Pantera Disco". Kto otrzymał najwięcej głosów? Sprawdź kto wygrał Bursztynowego Słowika 2023.

Wakacyjna sonda nad Bałtykiem. Za to Polacy kochają polskie morze #EwelinaPyta

Bursztynowy Słowik 2023 - KTO WYGRAŁ?

Kto wygrał Bursztynowego Słowika 2023? Zwycięzca jest już znany i został wyłoniony poprzez głosowanie SMS-owe widzów. Główna nagroda sopockiego festiwalu powędrowała w tym roku do zespołu Kwiat Jabłoni, który wystąpił z piosenką "Od nowa". Serdecznie gratulujemy!

ZOBACZ TAKŻE: Michał Szpak pocałował Beatę Kozidrak! Wszystko się nagrało. Chwilę wcześniej zaśpiewali hit Madonny

Sonda
Bursztynowy Słowik 2023 - WYNIKI. Czy cieszysz się z werdyktu?