Blanka

i

Autor: Aaron Chown/Press Association/East News // TT Music Bricks

gwiazdy

Blanka w wersji LEGO. Doczekała się siebie w wersji kultowego klocka!

2023-05-30 10:10

Blanka aktualnie odpoczywa po wielomiesięcznych przygotowaniach i show na Eurowizji. Fani jednak ani na moment o niej nie zapominają. W sieci pojawił się eurowizyjny występ reprezentantki Polski w wersji... LEGO. Tak jest! Blanka jako najpopularniejszy klocek na świecie to coś, co po prostu trzeba zobaczyć. Odwzorowano każdy detal!

Aż trudno w to uwierzyć, ale od występu Blanki na Eurowizji 2023 minęły ponad dwa tygodnie. W związku z 24. urodzinami wokalistka udała się na zasłużone wakacje. Fani nie pozwalają jednak o niej zapomnieć, co rusz tworząc nowe filmiki dedykowane debiutującej na polskiej scenie muzycznej artystce. Prawdziwym fenomenem okazało się nagranie, jakie na Tik Toku i YouTubie zamieścili właściciele doskonale znanego wielbicielom konkursu kanału Music Bricks. Są oni nie tylko fanami Eurowizji, ale również klocków Lego i to właśnie przy ich użyciu odtwarzają wszystkie eurowizyjne występy. Po tygodniach wyczekiwań przyszedł czas na Blankę i jej Solo. Autorzy filmiku zaprezentowali kultowy już dance break polskiej piosenkarki. W LEGO wersji występu Blanki na Eurowizji zadbano o każdy detal, zaczynając od kreacji artystki i towarzyszących jej tancerzy, a kończąc na wyświetlanych na ekranie grafikach i... nakładkach.

Blanka lepsza od Sanah i Podsiadły! Wielki sukces polskiej piosenkarki

Jann wystąpił w Sopocie. Zapytaliśmy o plany!

Blanka w wersji LEGO 

LEGO Blanka to prawdziwy hit! Właściciele kanału Music Bricks nie pominęli żadnego szczegółu, prezentując klockową wersję polskiej piosenkarki, co szybko docenili internauci.  

oprawa graficzna, ruchy kamer lepsze niż w oryginalne😅😁

Nie mogę z tego tańca

Jest BLANKA jest like - czytamy pod wideo.

Oglądając je, rzeczywiście trudno się nie uśmiechnąć. Bejba, its kajna krejza!

Źródło: Blanka w wersji LEGO. Doczekała się siebie w wersji kultowego klocka!