Jaruś z Chłopaków do wzięcia podzielił się radosną nowiną! Fani ruszyli z gratulacjami

i

Autor: screeny z: YouTube/jarek Mergner chłopaki do wziecia, YouTube/Polsat Jaruś z Chłopaków do wzięcia podzielił się radosną nowiną! Fani ruszyli z gratulacjami

Jaruś z Chłopaków do wzięcia podzielił się radosną nowiną! Fani ruszyli z gratulacjami

2023-01-10 9:18

Jaruś z Chłopaków do wzięcia razem ze swoją żoną Gosią podzielili się radosną nowiną! Fani najbarwniejszej gwiazdy programu o miłości niesamowicie się ucieszyli i ruszyli ze szczerymi gratulacjami. Na pierwszy rzut oka widać, że Jarosław Mergner jest bardzo szczęśliwy, a małżeństwo mu służy.

Jarosław Mergner znany jest widzom jako Jaruś z Chłopaków do wzięcia. Od lat jest uznawany jest nie tylko za najbarwniejszą postać programu, ale także za jedną z największych gwiazd Chłopaków do wzięcia. Mężczyzna przez lata bezskutecznie poszukiwał swojej drugiej połówki, aż w końcu związał się z poznaną w programie Gosią. Gdy w końcu trafił na tę jedyną, w 2022 roku stanął na ślubnym kobiercu i razem z Gosią złożyli sobie przysięgę małżeńską. Mimo tak ważnego wydarzenia w życiu Jarusia, fani jakiś czas temu zaczęli snuć podejrzenia, że mężczyzna nie jest już ze swoją żoną, gdyż między innymi nie nosi obrączki. Jak się okazuje były to tylko nietrafne domysły, a Jaruś nadal jest z Gosią, z którą postanowił ogłosić światu radosną nowinę!

ZOBACZ TAKŻE: Jaruś z Chłopaków do wzięcia gwiazdą MMA? Przed nim nowy rozdział w życiu

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Jaruś z żoną na pizzy

Jaruś z Chłopaków do wzięcia, wybrał się na romantyczną kolację ze swoją żoną Gosią. Para udała się do eleganckiej pizzerii, gdzie wspólnie świętowali swoją pierwszą rocznicę ślubu. Małżonkowie do pizzy zamówili sobie kawę - Jaruś postawił na "latte espresso", zaś jego żona Gosia wybrała "kawę prawdziwą". Wszystko uwieczniły kamery Polsatu, a rocznicowa randka Jarusia i Gosi widoczna jest w 324 odcinku. Fani mężczyzny i wybranki jego serca, bardzo ucieszyli się z tego obrazka, a w komentarzach pod nagraniem z ich randki, znalazło się wiele ciepłych słów i gratulacji.

- Ja was uwielbiam. I niech wam się darzy to co najlepsze ❤️

- Uczyć się od Pana Jarka cieszenia się życiem! Zje pizzę, wypije kawę i jest szczęśliwy! I to jest to, a nie wieczne gonienie za niewiadomo czym..

- No i super ? dużo miłości i szacunku na kolejne lata ?

Para podczas specjalnego odcinka z ich udziałem, ogłosiła wszystkim radosną nowinę! Od roku wiodą szczęśliwe życie i mimo plotek cały czas są razem i mieszkają u Gosi. Poniżej możecie zobaczyć urywek z ich wspólnej randki, a cały odcinek zostanie wyemitowany również na Polsat Play w niedzielę 15 stycznia o godzinie 21 i 21:30.

Sonda
Lubisz program "Chłopaki do wzięcia"?