Arek Braxton

i

Autor: materiały prasowe Arek Braxton

Arek Braxton porywa do tańca w kawałku Hej Moja Piękna. Szykuje się hit?

2022-06-30 12:32

Arek Braxton to twórca takich hitów jak: “Niebo” czy “Tropikalna”. Artysta w tym roku obchodzi 30 lecie działalności artystycznej. Debiutował w latach 90’tych na festiwalu w Sopocie, a następnie na festiwalu MIDEM w Cannes. Przez lata utrzymywał się na topie, trafił na okładki uwielbianych niegdyś magazynów takich jak Bravo, Popcorn czy Panorama. Udzielił setki wywiadów, zagrał wiele koncertów.

Z okazji jubileuszu zorganizowane zostaną koncerty z udziałem gwiazd: Michał Wiśniewski, Stachursky, Paweł Stasiak, Paweł Kucharski, Nowator, Mateusz Mijal. Z każdym z wymienionych artystów łączy go nie tylko przyjaźń, ale i wieloletnia współpraca artystyczna. Koncert będzie grany na żywo każdy z wykonawców zaśpiewautwór Arka jak i swoje przeboje. Na telebimach pojawiać będą się archiwalne materiały, stanowiące podsumowanie dokonań pracy artystyczno-dziennikarskiej Artysty.

Arek nie przestaje być aktywnym muzykiem - właśnie dzisiaj postanowił wydać utwór „Hej moja piękna”.

Lato coraz śmielej wita nas gorącym słońcem i zapachem kwiatów. W takich chwilach marzymy o zabawie, dalekich podróżach i… o miłości. Prawdziwej i wielkiej miłości szuka również znakomity wokalista Arek Braxton w swoim najnowszym wakacyjnym przeboju „Hej moja piękna”. Świeżutka jak bryza z wybrzeży Acapulco propozycja muzyczna artysty, to mieszanka gorących latynoskich rytmów z klubowym pazurem. Przepełniony soczystymi hiszpańskimi gitarami utwór Arka to tegoroczny „must have” na każdej wakacyjnej playliście. Kompozytorem i autorem tekstu jest Łukasz Sienicki, twórca takich hitów jak  Mama Ostrzegała  zespołu Daj To Głośniej czy Mleczko zespołu Top Girls.

Sławomir - Co jadł w Tajlandii? (Szybkie Pytania)