Angelika Żmijewska

i

Autor: instagram.com/@angelika.zmijewska Angelika Żmijewska

Angelika Żmijewska zachwyca figurą modelki. Ciężko oderwać od niej wzrok!

2022-11-10 15:41

Utalentowana, kreatywna, a w dodatku piękna! Mowa o Angelice Żmijewskiej od której ciężko oderwać wzrok. Wokalistka z formacji Topky za każdym razem - gdy pojawia się w teledyskach, czy wrzuca coś na swoje social media, wprawia wszystkich w osłupienie! Wygląda jak modelka z wybiegu?

Angelika Żmijewska razem z Paulą Karpowicz tworzy formację Topky. Wcześniej dziewczyny można było podziwiać na scenie w zespole Top Girls, jednak w 2021 roku uznały, że czas pójść własną ścieżką. W taki oto sposób powstała grupa Topky, którą polscy słuchacze uwielbiają! Piosenki wokalistek od razu wpadają w ucho, a od teledysków ciężko oderwać wzrok - i nie ma się co dziwić, w końcu są tam dwie najpiękniejsze dziewczyny w branży disco polo! Angelika i Paula w ostatnim czasie dały również czadu jeśli chodzi o duety. Kawałek "Jeden taniec jedna noc", który powstał we współpracy z Miłym Panem i Defisem notuje już ponad 26 mln odsłon, a "Dawaj mi pyska" od Topky i Łobuzów w trzy miesiące zgromadził 14 mln wyświetleń.

Łobuzy i Topky w radiu SuperNova

Angelika Żmijewska

Angelika Żmijewska uchodzi za jedną z najpiękniejszych wokalistek w branży disco polo. Nie dość, że przykuwa uwagę widzów w teledyskach, to jeszcze zachwyca za każdym razem na Instagramie gdy dodaje zdjęcia. Ciężko oderwać od niej wzrok, ponieważ wygląda jak modelka! Długie nogi i zgrabna figura sprawiają, że szybciej bije serce!

ZOBACZ TAKŻE: Angelika Żmijewska - wiek, wzrost, chłopak, Topky, TikTok, Instagram

- Jesteś aniołem ??

- ale Ty masz piękna figurę! ??

- Angelika Żmijewska to najpiękniejszy skarb na ziemi.To bardzo inteligentna i wyjątkowa Dama o kryształowym sercu Anioła. Jej nie da się nie kochać.

- Wyglądasz przepięknie ??

- Piękna i piękne nogi❤️