Ala Tracz

i

Autor: AKPA Ala Tracz

Ala Tracz reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior 2020. Dziś wygląda całkiem inaczej!

2022-07-18 14:18

Pamiętacie Alę Tracz, która w 2020 roku reprezentowała nasz kraj podczas Eurowizję Junior? To właśnie ona wyśpiewała światu piosenkę I’ll Be Standing i zachwyciła wiele osób. Dziś nastolatka ma już dwanaście lat i wygląda całkiem inaczej. Zobaczcie jak prezentuje się w nowym kolorze włosów i w całkiem innych stylizacjach, niż podczas Konkursu Piosenki dla Dzieci!

Ala Tracz to finalistka trzeciej edycji The Voice Kids. Słodka, blond włosa kruszynka, podczas Przesłuchań w Ciemno wyszła na scenę i zaśpiewała piosenkę I'll Be There. Oczywiście nie mogło być inaczej. Każdy trener był nią oczarowany, dlatego nic dziwnego że odwrócili swoje czerwone fotele w jej stronę. Finalnie Ala wybrała drużynę Dawida Kwiatkowskiego i to pod jego skrzydłami trenowała swój wokal. Choć nie została zwyciężczynią muzycznego talent-show dla dzieci, brama do jej kariery szeroko się otworzyła. Kluczem okazały się preselekcje do Eurowizji Junior 2022, które młoda artystka przeszła pozytywnie i następnie reprezentowała nasz kraj podczas konkursu. To właśnie ona wyśpiewała światu piosenkę I’ll Be Standing i zachwyciła wiele osób.

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja Junior 2022 - kiedy i w jakim kraju? Kto reprezentuje Polskę?

Sara James ze złotym przyciskiem w Amerykańskim Mam Talent

Ala Tracz - metamorfoza

Od Eurowizji Junior 2020 minęły dwa lata, dlatego nic dziwnego, że Ala Tracz bardzo się zmieniła! Dziś nie jest już słodką, małą blond dziewczynką, lecz nastolatką, która ma swój styl. 12-letnia artystka nie przypomina już siebie sprzed dwóch lat i zamiast dziewczęcych sukienek, stawia na mocniejsze stroje, dodatki, które podkręcają jej stylizacje, a nawet na delikatny makijaż. Co ciekawe, Ala Tracz intensywnie prowadzi swoje konto na Instagramie i właśnie w tym miejscu pojawiła się jej najnowsza fotka, na której ma inny kolor włosów. Po blondzie nie ma już śladu, ponieważ Ala Tracz postawiła na małą, różową metamorfozę. Nowa fryzura spodobała się fanom artystki i jest bardzo wakacyjna - sami zobaczcie!

Ala Tracz - QUIZ. Bezbłędnie rozwiążą go tylko prawdziwi fani!

Pytanie 1 z 10
Jak ma na imię siostra Ali?