Agnieszka Chylińska

i

Autor: AKPA Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska przeszła metamorfozę. Piosenkarka już tak nie wygląda!

2023-05-20 14:32

Agnieszka Chylińska w nowym wydaniu! Gwiazda hitu "Kiedyś do Ciebie wrócę" zaskoczyła wszystkich swoją metamorfozą. Po blond fryzurze nie ma już ani śladu - teraz w jej nowym wizerunku widać grzywkę i nowy kolor włosów. Będziecie zaskoczeni!

Agnieszka Chylińska przeszła metamorfozę! Jak dziś wygląda? Nie da się ukryć, że piosenkarka od hitu "Kiedyś do Ciebie wrócę" i "Nie mogę Cię zapomnieć" uwielbia eksperymentować ze swoim wyglądem i miała już większość kolorów włosów na swojej głowie. Karierę rozpoczynała z czarnymi włosami, a później mogliśmy podziwiać ją w blond fryzurze z rudawymi pasemkami. Nie można zapomnieć także o różowych, niebieskich i zielonych włosach, jednak przez ostatnie lata Chylińska zatrzymała się na blondzie i jedyną zmianą jaką dokonywała, była długość włosów. Teraz postanowiła zaszaleć i postawiła na zmianę, która mocno zaskakuje! Po blond włosach nie ma już ani śladu. Agnieszka Chylińska postawiła na mocne cięcie i czarny kolor włosów. Jesteście ciekawi jak wygląda?

ZOBACZ TAKŻE: Mam Talent znika z ramówki? Stacja przygotowała inny format

Szybkie pytania - Borysewicz

Agnieszka Chylińska - nowa fryzura

Agnieszka Chylińska odkąd wydała płytę "Never Ending Sorry" cały czas jest aktywna i promuje swoje nowe dzieło. Udziela wywiadów, koncertuje i pojawia się w polskich rozgłośniach radiowych. Teraz gwiazda zaskoczyła nową fryzurą, a mianowicie powrotem do czarnych włosów! Chylińska postawiła nie tylko na kruczą czerń, ale także na ostre cięcie. Teraz gwiazda ma grzywkę obciętą na wprost i wygolone boki. Poniżej możecie zobaczyć, jak Agnieszka Chylińska prezentuje się w nowym wydaniu.

Doda odgryzła się Górniak. Na reakcję nie trzeba było długo czekać!

Agnieszka Chylińska

i

Autor: AKPA
Agnieszka Chylińska

i

Autor: AKPA
Sonda
Lubisz Agnieszkę Chylińską?