METAMORFOZA

Natalia Oreiro kiedyś i dziś. Tak wygląda Milagros ze Zbuntowanego anioła!

2024-03-06 12:14

Pamiętacie Milagros ze Zbuntowanego anioła? W rolę pięknej służącej wcielała się Natalia Oreiro, która stała się ulubienicą widzów na całym świecie! Jak dziś wygląda aktorka? Czy nadal gra w filmach i serialach? Będziecie zaskoczeni!

Cambio dolor por libertad - takimi słowami rozpoczynał się refren czołówki serialu Zbuntowany anioł, który skradł serca widzów z całego świata! Argentyńska telenowela wyprodukowana była w latach 1998-1999, a w rolach głównych znaleźli się Natalia Oreiro - serialowa Milagros i Facundo Arana, czyli serialowy przystojniak Ivo. Milagros była sierotą, która gdy skończyła 18 lat została zatrudniona w bogatej rodzinie Di Carlo jako służąca. Po pewnym czasie okazało się, że Federico - głowa rodziny Di Carlo jest ojcem Milagros. Niestety mężczyzna miał zamiar zostać deputowanym, i ze względu na to nie przyznawał się do swojej córki. Federico był zdania, że taki ruch mógłby zniszczyć jego karierę polityczną. W serialu zostało poruszonych wiele wątków miłosnych. Milagros zakochała się w Ivie, synu swojego pracodawcy, jednak gdy pojawił się wątek możliwego kazirodztwa było trochę obaw. Ostatecznie okazało się, że Ivo jest owocem romansu matki i nie jest biologicznym synem Federica. Zarówno Ivo, jak i Milagros szukają spełnienia w związkach z innymi, jednak uczucie, które ich łączyło, okazało się najsilniejsze.

ZOBACZ TAKŻE: Doda kiedyś wyglądała całkiem inaczej. Pamiętacie ją z początków kariery?

Roxie Węgiel o Tańcu z Gwiazdami i ślubie z Kevinem

Natalia Oreiro - kiedyś i dziś

Natalia Oreiro to nie tylko aktorka, ale także piosenkarka. Choć większość osób kojarzy ją z argentyńskiej telenoweli Zbuntowany Anioł, to artystka ma na swoim koncie także sukcesy muzyczne. Gwiazda dotychczas sprzedała na całym świecie ponad 11 mln egzemplarzy swoich płyt. Warto również wiedzieć, że Natalia Oreiro kilka razy gościła już w naszym kraju i z pewnością pojawi się tu jeszcze nie raz. Czy wiesz, że 19 maja 2023 urugwajska artystka skończyła 46 lat? Sprawdź jak Natalia Oreiro zmieniała się przez lata! Co ciekawe, gwiazda cały czas jest aktywna zawodowo!