Wystawa kotów ze schroniska w Koninie

i

Autor: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie

W niedzielę Wystawa Kotów ze schroniska w Hali Rondo. Będzie można adoptować

2022-11-09 8:20

Można przynieść karmę, można zaadoptować kociaka. Wszystko po to by pomóc schronisku dla zwierząt w Koninie uporać się z ogromną liczbą bezdomnych kotów, które tam trafiły.

Można przygarnąć kota i przy okazji wesprzeć konińskie schronisko dla zwierząt. Już w najbliższą niedzielę w Hali Rondo wystawa kociaków. Potrzeba jak najwięcej chętnych bo schronisko jest przepełnione kotami.

Mamy miejsca na 40 kotów, a mamy ich setkę. Musimy je upychać, a nie o to chodzi.  Tu chodzi o to aby one miały godne życie, a klatka na klatce w ciasnych pomieszczeniach - czy to jest godne? Na Hali Rondo będzie możliwość adopcji zwierzęcia. Będziemy normalnie podpisywać umowę adopcyjną. To się niczym nie różni, tylko tym że jesteśmy nie w schronisku, ale na hali.

powiedziała nam Daria Balcer z konińskiego schroniska. Można też w tę niedzielę przynieść do hali Rondo karmę dla zwierzaków ze schroniska.

Wystawa kotów ze schroniska odbędzie się w godzinach od 10 do 18 i oczywiście wstęp jest bezpłatny.

Mamy ogromne braki w karmie. Ilość kotów nas też totalnie przeraża. Wspieramy też koty wolnożyjące na terenie miasta Konina, więc też wydajemy karmę dla karmicieli kotów.  Karma - jeżeli ktoś by chciał - wiadomo im lepsza tym lepiej. Każda karma dla zwierząt sucha, mokra jest dla nas ratunkiem.