zagadki

i

Autor: Emilia Czerniejewska

To będzie prawdziwa uczta dla miłośników zagadek

2024-06-07 20:54

Ta noc, to idealny czas dla tych, którzy uwielbiają rozwiązywać zagadki. Tu będzie się naprawdę dużo działo. Musicie się spieszyć z decyzją czy skorzystać, bo miejsca rozpływają się jak ciepłe bułeczki.

Szykuje się prawdziwa uczta dla miłośników rozwiązywania tajemnic. Już w przyszłą sobotę, noc zagadek w Bibliotece w Starym Mieście. Ruszyły zapisy na to wydarzenie.

Noc w Bibliotece staramy się, żeby ona się odbywała w miejscach, takich ciekawych architektonicznie. Wierzcie mi państwo, to robi ogromne wrażenie, idziesz o pierwszej i drugiej w nocy i szukasz, jakiś tam zagadek, gdzieś, przy jakimś grobowcu, a mamy wspaniałego autora, który pisze scenariusz. To jest Krzysztof Petek.

Powiedział nam dyrektor Biblioteki w Starym Mieście, Jacek Matusiak i dodał, że pomysłodawca scenariusza zna się na swojej robocie i wszystkim uczestnikom, zapewni godziny doskonałej rozrywki. Ta noc jest idealnym wydarzeniem dla lubiących rywalizację i dreszczyk emocji.

Już trochę teraz zdradzę, że rozbudowujemy scenariusz. Więc nie tylko będą zagadki, ale będą też, aktorzy, którzy będą pewne role odgrywali, w ramach tego scenariusza, ale nie chcę za dużo zdradzać, żeby nie psuć zabawy, tym zespołom, które się do nas zgłoszą.

A zgłaszać się trzeba jak najszybciej, bo liczba miejsc jest ograniczona. Gotowy formularz, znajdziecie na stronie internetowej, staromiejskiej książnicy.