testy

i

Autor: Emilia Czerniejewska

Testy sprawnościowe do Medyka Konin już w piątek

2024-06-05 21:31

Koniński Klub Piłkarstwa Kobiecego "Medyk" Konin to jeden z najbardziej utytułowanych i najdłużej istniejących klubów piłkarstwa kobiecego w Polsce. To multimedalista Mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych.

Nowych gwiazd piłki nożnej, szuka Medyk Konin. Trwa nabór do klas Mistrzostwa Sportowego. Siódmego czerwca, na stadionie przy Podwalu, kolejne testy sprawnościowe.

Tam będziemy mieć kilka testów sprawności piłkarskiej. Bieg na trzydzieści metrów, zwinność, prowadzenie piłki po kopercie, rzut wolny, strzał do bramki.

Powiedziała nam trenerka Medyka Konin, Anna Gawrońska i dodała, że te testy dają możliwość zmierzenia swoich umiejętności i zapoznania się z konkurencją. Będzie można również, porozmawiać z medyczkami, które w konińskiej drużynie grają od kilku lat.

Chcielibyśmy zaprosić wszystkie dziewczyny chętne, które chcą grać w Medyku Konin, które chcą spróbować swoich sił. Mieć taki start jak Ewa Pajor, która jest naszą wychowanką. Przypominam, że wszystkie koszty pobytu zawodniczek w bursie i w szkole, pokrywa Miasto Konin oraz Klub.

Do wzięcia udziału w testach, potrzebne są aktualne badania lekarskie, dające możliwość nauki w klasie Mistrzostwa Sportowego. Szczegółowe informacje o rekrutacji znajdziecie w internecie.​