biesiada na Zatorzu

i

Autor: Emilia Czerniejewska

Na konińskim Zatorzu będą biesiadować

2023-02-07 23:13

Zakończenie ferii zimowych to dobra okazja do spotkania i integracji. I właśnie na taki pomysł wpadła Spółdzielnia Mieszkaniowa Zatorze. Po sukcesie jaki przyniosło wspólne kolędowanie, przyszedł czas, na wspólne biesiadowanie

Wspólne biesiadowanie przy ognisku z pieczeniem kiełbasek to kolejne wydarzenie, na które mieszkańców konińskiego osiedla Zatorze, zaprasza Spółdzielnia Mieszkaniowa. Już w najbliższy piątek na skwerze przy fontannie będzie impreza.

To będzie spotkanie również przy muzyce, przy ognisku, będzie grill, jakiś poczęstunek, ciepła herbata. Dzieci będą mogły upiec sobie kiełbaskę na ognisku. Myślę, że będzie fajna atmosfera. Zapraszam państwa serdecznie, dziesiątego lutego w godzinach od szesnastej do osiemnastej.

Powiedziała nam Sylwia Pietek ze Spółdzielni Mieszkaniowej Zatorze w Koninie i dodała, że po bardzo pozytywnych komentarzach uczestników kolędowania na osiedlu, konieczne było zorganizowanie drugiej biesiady.

Tym razem głównym celem jest przede wszystkim kolejna integracja, wzmacnianie więzi. Mamy nadzieję, że mieszkańcy podzielą się z nami tym co ich cieszy, tym co ich raduje, ale może będą nowe pomysły, nowe inicjatywy, liczymy na otwartość naszych mieszkańców.

Powiedziała Weronika Piechocka ze Spółdzielni Mieszkaniowej Zatorze w Koninie i dodała, że jeśli będzie taka potrzeba to imprezy integracyjne na Zatorzu, wpiszą się na stałe w kalendarz osiedlowych imprez.