Mistrzostwa Tańca

i

Autor: Emilia Czerniejewska

Mistrzostwa Polski w Kombinacji Tańców odbędą się w Koninie

2023-02-16 16:41

Joanna Jaśko-Kowalska i Michał Kowalski czyli Studio Tańca Escudo - doświadczeni organizatorzy wydarzeń tanecznych i to dzięki ich staraniom Mistrzostwa Polski w Kombinacji Tańców odbędą się w Koninie .

Udało się i po raz kolejny Mistrzostwa Polski w kombinacji tańców odbędą się w Koninie. Przez dwa dni, najlepsze pary taneczne, zafundują miłośnikom tańca niesamowite wrażenia.

Udało nam się uzyskać zgodę na Mistrzostwa Polski w tak zwanej kombinacji tańców. Kombinacja tańców to są połączone dwa style, tańce standardowe i tańce latynoamerykańskie. Na parkietach konińskich zobaczymy pary, które zaprezentują się w kombinacji dziesięciu tańcach: walc, tango, walc wiedeński, foxtrot, quickstep, samba, cza cza, rumba, paso doble oraz jive.

Powiedział nam organizator Mistrzostw Polski w Kombinacji Tańców Michał Kowalski i dodał, że po raz pierwszy, konkurs będzie przeprowadzony w strukturach sportowych Polskiego Związku Sportu Tanecznego. Przed organizatorami teraz mnóstwo pracy.

Dzień w dzień, przez ten ostatni okres, bardzo intensywnie pracujemy, żeby przygotować imprezę na najwyższym poziomie. Wszystkie te pary, które tu do nas przyjadą, jak najlepiej ugościć, a państwa i Koninian i wszystkich fanów tej dyscypliny sportu, zaprosić do kibicowania i do oglądania.

Przepiękne tancerki i tancerze oraz mistrzowskie układy taneczne, tak można zapowiedzieć zbliżające się wydarzenie. Czwarty i piąty marzec, Hala "Rondo" w Koninie, a szczegółowe informacje, znajdziecie w internecie.