Laura Bączkiewicz

i

Autor: Emilia Czerniejewska

Laura Bączkiewicz tuż przed wylotem na Eurowizję Junior

2022-12-01 23:12

Już za dziesięć dni Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2022. Polskę reprezentować będzie Laura Bączkiewicz z Konina. Jak sama mówi, od najmłodszych lat uwielbia śpiewać i występować na dużych scenach. Przed nią przygoda życia.

Już w piątek, koninianka, Laura Bączkiewicz wylatuje do Armeni, po to by reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2022. Jak powiedziała, już prawie jest spakowana, ale przed nią ostatnie zakupy. Na konkursowej scenie Laura zaprezentuje piosenkę "To The Moon", a czy jest gotowa na występ...

Myślę, że w takich 99 procentach, tak, bo jednak bardzo długo, tak naprawdę od dwóch i pół miesięcy, cały czas ćwiczyłam, prawie codziennie, więc myślę, że jestem przygotowana. To też są takie nowe doświadczenia i coś, co mnie motywuje do tego wszystkiego.

Powiedziała reprezentantka Polski Laura Bączkiewicz i dodała, że dla niej występ na Eurowizji to spełnienie marzeń, które właśnie się realizuje.

Z jednej strony mam stres, bo, no wiadomo, jeśli komuś zależy to się stresuje i właśnie ten stres czasami jest albo duży albo mały, ale taki motywujący. Ogólnie to traktuje to jako taką właśnie dobrą, fajną zabawę.

Po przylocie na miejsce, Laurę czeka mnóstwo prób, zapoznanie się ze sceną, z odsłuchami, ale ma również nadzieję na zwiedzanie Armenii. Wszystkie informacje dotyczące występu Laury trzymane są w tajemnicy. Eurowizja Junior 2022 już 11 grudnia.