Bielik

i

Autor: Emilia Czerniejewska

Krystian Bielik wspiera Górnika Konin

2023-06-02 18:28

Z Konina pochodzi i do Konina cały czas wraca. Krystian Bielik, znany wszystkim piłkarz, reprezentujący nasz kraj jest idolem konińskich młodych piłkarzy. Marzą oni o dokładnie, takiej karierze jak Krystian Bielik i walczą o to, żeby wspiąć się jak najwyżej. Dwudziestopięciolatek wspiera ich jak tylko może.

Reprezentant Polski w piłce nożnej Krystian Bielik wspiera Górnika Konin. Wychowanek biało niebieskich nie zapomina o swoich korzeniach i kiedy tylko może odwiedza Konin, a przy okazji spotyka się z piłkarzami.

Wspieram jak mogę, wspieram. Jeżeli trzeba było kupić piłki czy akcesoria do treningu, jeżeli chodzi od tej strony finansowej, to nigdy nie powiedziałem nie. No i jestem dla Górnika jako moja postać, no nigdy nie odmówiłem. Jeżeli trzeba jestem, nie ma żadnego problemu, mam czas wolny, mogę przyjechać, spotkać się z chłopakami, zawsze z uśmiechem na twarzy, nigdy nie powiedziałem nie.

Powiedział nam reprezentant Polski w piłce nożnej Krystian Bielik i dodał, że nadal będzie wspierał konińską drużynę i liczy na szybki awans Górnika do czwartej ligi.

Chłopaki mają naprawdę dobrą drużynę, dobrego trenera i są, w końcu odpowiedni ludzie, na odpowiednich stanowiskach. To jest najważniejsze. Robią wszystko, żeby ten klub, wreszcie wrócił na ten właściwy tor. No troszkę jest siara, że w Koninie mamy piątą ligę.

Warto również dodać, że od niedawna, Krystian Bielik jest akcjonariuszem Górnika Konin. Koniński klub jest obecnie w fazie przekształcania ze stowarzyszenia w spółkę. Oprócz Krystiana, znalazło się kilku inwestorów, którzy wykupili udziały, by dołączyć do rodziny biało-niebieskich.