psy

i

Autor: Emilia Czerniejewska

Konińskie Przytulisko apeluje o wsparcie

2024-06-17 23:19

Każda adopcja to wielki sukces, gdyż pozwala, dać nowe życie tym zwierzętom i uratować je przed spędzeniem reszty życia w schronisku. Zwierzak ze schroniska, to przyjaciel na dwieście procent. Te wszystkie pupile, czekają na swój prawdziwy dom.

Z podwójnym apelem o adopcję zwierzaków, zwraca się konińskie schronisko. Po powodzi, która dotknęła przytulisko, zwierzęta potrzebują domu, bardziej niż kiedykolwiek. A w przytulisku przy Gajowej, przebywa teraz 180 psów i 100 kotów.

Mamy tutaj mnóstwo zwierząt, a szczególnie tych starszych, które naprawdę potrzebowałyby miłości i domu, na te ostatnie swoje dni. Psy starsze, które wymagają kontroli i leków, to my te leki, jesteśmy w stanie udostępnić.

Powiedziała nam Marzena Giantsios, kierowniczka schroniska dla bezdomnych zwierząt w Koninie i dodała, że jeśli pupil wymagałby pomocy weterynarza, to schronisko również pomaga załatwić ten temat. Jeśli ktoś nie może adoptować zwierzaka,to może pomóc w inny sposób.

W tej chwili potrzebne jest nam wsparcie suchej karmy dla psów. Tej karmy wydajemy dziennie bardzo dużo i jej stale brakuje, a darowizny są coraz mniejsze. Naprawdę tej karmy, potrzebujemy w tej chwili w schronisku.

 Jeśli zdecydujecie się adoptować psa lub kota albo chociażby wesprzeć karmą, to informacje szczegółowe, jak to zrobić, znajdziecie w internecie.