górnik

i

Autor: Emilia Czerniejewska

Górnik Konin bez awansu

2024-06-24 23:08

Mimo ostatnich trzech wygranych, Górnik Konin, pozostaje na kolejny sezon w V Lidze. Biało-Niebiescy nie mają szczęścia. Kończą sezon na trzecim miejscu w tabeli.

Bez awansu, Górnik Konin zakończył sezon. Po rozgrywkach ostatniej kolejki, zajął w tabeli trzecie miejsce, przegrywając, jednym punktem do Polonii Golina i dwoma do SMS Ślesin. Pomimo ostatnich zwycięstw, Biało-Niebiescy zostają w piątej lidze.

Szacunek dla chłopaków, bo tak jak sobie zaplanowaliśmy w tych ostatnich trzech meczach, aby zdobyć dziewięć punktów, niezależnie od tego, co się wydarzy na boiskach, w Ślesinie, czy w Golinie i chwała za to, drużynie, że spełniła to, co sobie zaplanowała, czyli mamy te dziewięć punktów.

Powiedział nam Maciej Rozmarynowski, trener Górnika Konin i dodał, że wszystko wskazuje na to, że obrona miejsca premiowanego awansem do IV ligi została stracona w przerwie zimowej.

No zabrakło nam, tak naprawdę, niewiele. Myślę, że niebawem, spotkamy się, tutaj porozmawiamy o przyszłości, przyszłego sezonu, co dalej. Mamy naprawdę tutaj bardzo fajną młodzież i też chłopaków z doświadczeniem, także, bardzo fajna mieszanka, tutaj nastąpiła.

Jeszcze w tym tygodniu, trener ma przeprowadzić rozmowy z zarządem klubu. Mają one dać odpowiedź, jaka przyszłość stoi przed Górnikiem Konin.