Filip Balcerczak

i

Autor: Emilia Czerniejewska

"Fifi" - pierwsza płyta młodego muzyka z Konina

2022-10-03 19:37

Filip Balcerczak ma dwadzieścia cztery lata, a muzyką zajmuje się od piętnastu lat. Hip hop to jego pasja, którą pielęgnuje. Otwiera się przed nim nowy etap w życiu i spełnia się marzenie o wydaniu własnej płyty.

"Fifi" to tytuł pierwszej płyty wydanej przez młodego hip hopowca z Konina. Utwory, których będzie można posłuchać to zbiór pracy artysty z kliku lat. Najstarsze utwory sięgają roku 2017, a zespół Pot Headzzz powstał chwilę później, bo w 2019 roku.

Spisałem sobie od nowa wszystkie teksty, zaczęliśmy to wszystko odświeżać, nagrywać na nowo, układać niektóre wersy na pewno trzeba było zmienić. Chciałem to wszystko zachować, żeby po prostu pokazać jaki ja jestem i jakby z ilu elementów się składam, w sensie jednak jakąś tam drogę przeżyłem przez te piętnaście lat.

Powiedział młody artysta Filip Balcerczak, i dodał, że utwory na płycie to klasyka hip hopowa, ale w delikatnym tonie. Przyjemne ciepłe rytmy i rymy na najwyższym poziomie, tak mówi o swojej twórczości 24-letni muzyk.

To jest pasja i generalnie zawsze od samego początku jak już zacząłem to robić to gdzieś tam widziałem w tym jakiś taki sposób na życie. Zależy mi na tym, żeby gdzieś tam jak najbardziej wycisnąć soki, wyrazić siebie w jak najlepszym wydaniu, ale wiadomo, że to nie zawsze ot tak przychodzi.

Premiera krążka już październiku, a będzie można go nabyć poprzez stronę internetową lub bezpośrednio u Filipa Balcerczaka.