kije

i

Autor: Emilia Czerniejewska

Darmowe zajęcia nordic walking w Golinie

2024-06-27 13:31

“Ruch to zdrowie” stanowi jedną z najchętniej wypowiadanych dewiz. Nie bez powodu! Systematyczna aktywność wzmacnia mięśnie i buduje odporność. Innymi słowy - czujemy się lepiej, wyglądamy lepiej i jesteśmy zdrowsi. Mając na uwadze promocję bezpiecznego sportu bez względu na wiek, Golina zaprasza na darmowe treningi Nordic Walking dla każdego!

Z darmowych zajęć z nordic walking, można korzystać w Golinie. Dodatkowo, jeśli nie macie swoich kijków, a chcecie zobaczyć, czy ta forma aktywności się wam spodoba, to na czas treningu dostaniecie profesjonalny sprzęt.

Mamy całą torbę sprzętu, czyli jeżeli, ktoś nie ma profesjonalnych kii, to my te kije, po prostu, na miejscu wydajemy, po zajęciach wracają do torby. Nie ma problemu. Tak naprawdę, to tylko trzeba przyjść. Także, są kije, jest instruktor, jest miejsce. Zapraszamy na te zajęcia.

Powiedziała nam Katarzyna Nowak, z golińskiego Klubu Biegacza Wartko i dodała, że na zajęcia może przyjść każdy. Trzeba mieć tylko chęci do uprawiania sportu.

Tu już naprawdę, nie ma ograniczeń wiekowych. Przesympatyczne zajęcia. Każdy wie, że w tej chwili, to nie jest tak postrzegane, jak kiedyś, że to starsze osoby, sobie z kijkami, chodzą dla zdrowia. W tej chwili, to jest bardzo popularny sport.

Spotkania miłośników nordic walking, odbywają się w każdy czwartek o 19, na Stadionie Miejskim w Golinie. Szczegółowe informacje znajdziecie wpisując w internecie Klub Biegacza Wartko.