Czarni Brzeźno

i

Autor: Emilia Czerniejewska

Czarni Brzeźno gotowi na awans

2024-03-27 14:34

Cel jest prosty - awans. Taki wynik na koniec rundy wiosennej, chcą osiągnąć piłkarze z Brzeźna. Czy zdołają wspiąć się wyżej. Przed nimi cała runda.

Ruszyła runda wiosenna rozgrywek piłkarskich. Do gry ligowej, wrócili piłkarze Czarnych Brzeźno. Rundę zimową drużyna zakończyła na trzecim miejscu z 27 punktami. Awans mają na wyciągnięcie ręki.

Jesteśmy gotowi na awans. To jest nasz czas, mój czas. Najlepiej jak by, to było w tej rundzie. Każdy mecz jest inny i myślę, że to wejście w mecz, te pierwsze minuty, pierwsze kontakty z piłką, to buduje zawodnika, buduje zespół i daje efekt końcowy, tego zwycięstwa.

Powiedział nam trener Czarnych Brzeźno, Rafał Szkudelski i dodał, że dwóch nowych zawodników dołączyło do drużyny. Teraz czeka ich prawdziwy sprawdzian.

Mamy wysokie oczekiwania i naszym celem jest awans o ligę okręgową. Nasi zawodnicy pokazują na treningach, że chcą ten awans.

My, jako chłopacy, dokładamy wszelkich starań, żeby robić co się da. Wydaje mi się, że będziemy mieli kilka argumentów, przetargowych żeby powalczyć.

Powiedzieli nam Jakub Szkudelski i Michał Włodarczyk, z Czarnych Brzeźno. W najbliższą sobotę, drużyna zagra na brzezińskim ORLIKu. Kibicować będzie można już od 15. Przeciwnikiem Czarnych Brzeźno, będzie Teleszyna Przykona.