Akademia Przedszkolaka Górnik Konin

i

Autor: Emilia Czerniejewska

Akademia Przedszkolaka Górnika Konin - początek drogi do kariery

2022-10-17 23:52

Akademia Przedszkolaka Górnika Konin to nie tylko nauka technik piłkarskich, ale także ćwiczenia z naciskiem na ogólny rozwój fizyczny, psychiczny i motoryczny, dostosowane do wieku dzieci. Udział w tych zajęciach to przede wszystkim kilkanaście godzin zabawy z rówieśnikami.

Biało-niebieska Akademia Przedszkolaka to zajęcia piłkarskie dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat, które są częścią projektu Akademii Piłkarskiej Górnika Konin. W czasie tych treningów przy opiece trenera dzieci kopiąc piłę cieszą się i odkrywają swoje talenty.

Zapraszam serdecznie na treningi w środy i czwartki w okresie zimowym na sali sportowej w Szkole Podstawowej numer trzy imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu, w godzinach od osiemnastej do dziewiętnastej piętnaście. Zajęcia się odbywają dwa razy w tygodniu. Pierwsze dwa treningi są całkowicie bezpłatne.

Powiedział trener piłki nożnej Dezyderiusz Makowski i dodał, że jednorazowa opłata wpisowa, w ramach której uczestnik otrzymuje koszulkę i spodenki treningowe z emblematami, imieniem i nazwiskiem, na wyłączność, wynosi sto dwadzieścia złotych.

Ta składka bardziej idzie na ubiór, żeby dzieci w przyszłości jako cała grupa wyglądały tak samo, czuły taką jedność z Górnikiem, że budują biało-niebieską rodzinę, która chce się na nowo odrodzić z wielką siłą w Koninie. I patrzymy w przyszłość, dlatego zaczynamy od najmłodszych. Chcemy ten klub odnowić, a odrodzić go możemy wyłącznie dziećmi.

Zostać członkiem Akademii Przedszkolaka Górnika Konin mogą zarówno chłopcy jak i dziewczynki. Nie ma żadnych ograniczeń jeżeli chodzi o miejsce zamieszkania. Wystarczą tylko chęci do kopania piłki.