miłość

i

Autor: pixabay.com

Wakacyjna miłość - przelotny romans czy trwałe uczucie? To nie tyczy się tylko singli!

2022-07-29 15:36

Wakacyjna miłość jest kusząca. To nie tylko chwilowa przygoda, ale także motylki w brzuchu, ogromne szczęście i oczywiście głębokie uczucie. Czy wakacyjna miłość może być trwała? Czy jednak jest to tylko przelotny romans? Okazuje się, że wakacyjna miłość nie tyczy się tylko młodzieży i singli, ale także osób w związkach. Sprawdźcie szczegóły.

Wakacyjna miłość - co to takiego? Miłość to piękne uczucie, które sprawia, że ludzie chodzą jakby bujali w obłokach. To motylki w brzuchu, uśmiech wymalowany na twarzy i wielkie szczęście! Trwają wakacje, dlatego wiele osób, które wyjeżdżają na wczasy, mają okazję poznać nowe osoby. Z tych znajomości może narodzić się nie tylko przyjaźń, ale także wakacyjna miłość! Co to takiego? Czy to tylko przelotny romans? A może uczucie do grobowej deski? Wakacyjna miłość kojarzy się z młodzieżowym zakochaniem, pierwszym zauroczeniem i przygodą, która zostaje w pamięci na zawsze. Jednak czy, aby na pewno wakacyjna miłość to właśnie to?

ZOBACZ TAKŻE: Upały w Polsce 2022. Jak radzić sobie z upałami? Jak się chronić?

WSHV - Doda bez cenzury

Wakacyjna miłość oczami seksuologa

Morze, plaża, słońce i wolność od obowiązków! Wszystko to sprawia, że Polacy w tym czasie poszukują wakacyjnej miłości - skąd w nas bierze się ta chęć przeżycia czegoś niezwykłego? Czy wakacyjna miłość to wielka miłość do grobowej deski, przelotny romans, a może odkurzanie dawnych namiętności? Wakacje trwają w najlepsze i jest to zdecydowanie najlepszy czas w którym Polacy stawiają na miłosne uniesienia! Dlaczego to idealny moment na takie działanie i jak do tematu wakacyjnej miłości podejść z głową? To tłumaczy seksuolożka Katarzyna Czajkowska-Łukasiewicz z Centrum Terapii Dialog.

Masz na swoim koncie nieudane związki? Czasem warto odpuścić i skupić się na relacji z samym sobą. Jesteś w związku? Wakacyjna miłość nie dotyczy tylko singli, a wręcz przeciwnie, może pomóc odświeżyć długotrwały związek. Więcej o seksualności Polaków podczas wakacji usłyszycie w całym podcaście SuperZdrowi Kasi Żochowskiej. Kliknijcie poniżej - tego nie można przegapić!

Listen to "❤️ Wakacyjna miłość - oczami seksuologa - Katarzyna Czajkowska-Łukasiewicz z Centrum Terapii Dialog" on Spreaker.