ubrania, kolorowe

i

Autor: canva

LEPIEJ UWAŻAJ

To przynosi pecha w czwartki. Unikaj tego, a będziesz żył szczęśliwie

2024-02-08 10:43

Okazuje się, że nie tylko czarny kot przynosi pecha, ale także kolor ubrania! Tak, nie zmyślamy. Według osób, które interesują się magią i energią w czwartki należy unikać zakładania czerwonych ubrań, ponieważ przynoszą pecha i mogą ściągać na nas wiele kłopotów. Dlaczego kolor czerwony jest zły w czwartki? Odpowiadamy.

Każdy dzień tygodnia charakteryzuje się wyjątkową energią, ale zawsze jest coś, co może ją zaburzać. To nie tylko liczby, jak na przykład piątek 13-tego, ale okazuje się, że są to także kolory. Według przesądów we wtorki należy unikać zakładania nowych ubrań, a w środę warto założyć coś w niebieskim kolorze, by przyciągnąć do siebie szczęście. Choć jest wiele osób, które podchodzą do przesądów i przepowiedni z przymrużeniem oka, to czasami na własnej skórze możemy się przekonać, że coś w tym wszystkim jest. Każdy dzień tygodnia ma jakieś znaczenie. Poniedziałek to Dzień Księżyca, czyli czas szybkich zmian, kłopotów z dojazdami, stresu i podwyższonej nerwowości. Z innymi dniami tygodnia jest podobnie, lecz nie tylko o zmiany i załatwianie spraw tu chodzi. Okazuje się, że w dni tygodnia ogromne znaczenie mają także kolory ubrań!

ZOBACZ TAKŻE: Wszczepiła sobie implant serca w dłoń. Szybko pożałowała tej decyzji

Ramówka Polsatu Karolina Gilon Wywiad Eska

Czerwone ubrania przynoszą pecha w czwartki

Czwartek ma specjalne znaczenie. Okazuje się, że właśnie w ten dzień tygodnia kolor czerwony może przynieść nam pecha i olbrzymie kłopoty! Według przesądów w ten dzień każda część garderoby, bądź dodatek o kolorze czerwonym może przynieść nam niepowodzenie w podejmowanych pracach, decyzjach czy też wyzwaniach. Noszenie tego koloru zaburza energię czwartku i wpływa nawet na straty pieniężne! Dlaczego tak się dzieje? Czwartek uznawany jest za dzień fortuny, spokoju, a jego aura określana jest jako niebieska, zielona lub złota, ze względu na powiązanie właśnie z pieniędzmi i bogactwem. Kolor czerwony nie pasuje do tej gamy i odbiera przepływ energii. Tego dnia lepiej postawić na stonowane bądź zimne kolory ubrań, a czerwień zostawić na piątek, ponieważ wtedy w powietrzu wyczuwalna jest energia miłości i namiętności.

ZOBACZ TAKŻE: Brunetka, blondynka, ruda - co oznacza Twój kolor włosów? Będziesz w szoku!

Zabobony i przesądy w Polsce. Czy znasz je wszystkie?

Pytanie 1 z 9
Gdy kobieta ładnie wygląda w ciąży to...