Paulina Pastuszak

i

Autor: canva, screen z Instagram/paulina_pastuszak

BRANŻA BEAUTY

Prowadziła "Kosmetyczne Rewolucje" w TVN Style. Dziś zarabia miliony! Kim jest Paulina Pastuszak?

2024-04-22 12:14

Kiedyś nie było ją stać żeby kupić sobie dobre lakiery, czy markową torebkę, a dziś ma na swoim koncie występy w telewizji i miliony na koncie. Kim jest Paulina Pastuszak, która w branży beauty wyróżnia się nie tylko różowymi włosami? Poznajcie ją bliżej.

Pamiętacie program "Kosmetyczne Rewolucje", który w 2019 roku emitowany był na antenie TVN Style? Jedną z prowadzących była wyróżniająca się różowymi włosami Paulina Pastuszak, która jak się okazuje przeszła długą drogę, by być w miejscu, w którym jest teraz, ale zacznijmy od początku. "Kosmetyczne Rewolucje" to program beauty, gdzie dwie prowadzące Paulina Pastuszak i Sylwia Gołębiewska, ruszały w Polske na ratunek zmagającym się z kłopotami gabinetom kosmetycznym, gdzie głównie stylistki wykonują manicure. Ekspertki nie tylko przyglądały się funkcjonalności salonów, ale przede wszystkim diagnozowały problemy i wprowadzały plan naprawczy w życie. Były też rewolucje, niczym jak w "Kuchennych rewolucjach" z Magdą Gessler i naprawdę wiele się działo. Zanim jednak Paulina Pastuszak dostała swój program w TV i osiągnęła rozpoznawalność, miała całkiem inne życie.

ZOBACZ TAKŻE: Dzięki tej diecie Alicja Węgorzewska ma szczupłą sylwetkę. Sporo schudła i zapomniała o dawnych efektach jo-jo

Naklejki hybrydowe na paznokcie - test redaktorek

Kim jest Paulina Pastuszak?

Zanim doszła do tego miejsca, w którym jest teraz, przeszła naprawdę długą drogę. O lakierach do paznokci prestiżowej marki mogła tylko pomarzyć, tak samo jak o markowych torebkach, czy luksusowych autach. Paulina Pastuszak zanim stała się ekspertką stylizacji paznokci, studiowała prawo, a manicure był tylko jej hobby. Robiła sobie sama paznokcie w domowym zaciszu, aż w końcu postanowiła pójść właśnie w tę stronę. Dziś jest influencerką, edukatorką szkolącą z zakresu stylizacji paznokci na 5 kontynentach, w 23 krajach świata i pierwszą w Polsce biegłą sądową z zakresu stylizacji paznokci. Oprócz tego Paulina Pastuszak ma na swoim koncie wiele nagród i co ciekawe jest pierwszą polską zdobywczynią Pucharu Świata Nail Art.

W 2019 roku prowadziła program "Kosmetyczne Rewolucje" w TVN Style, a dziś uczy innych jak poprawnie i profesjonalnie wykonywać manicure. Do tego różowowłosa ekspertka z branży beauty jest trzykrotną zwyciężczynią Online Courses Awards za największą liczbę sprzedanych Szkoleń Online, dzięki czemu jak sama mówi jest milionerką. Tylko pozazdrościć!