Doda

i

Autor: canva, AKPA

płaski brzuch

Płaski brzuch jak Doda? Wyeliminuj te dwa składniki z diety i ciesz się perfekcyjną sylwetką na lato

2024-04-05 13:46

Płaski brzuch bez oponki i wystających boczków, to marzenie niejednej kobiety. Nie ma się co dziwić, w końcu każda z nas chce czuć się piękne wychodząc w bikini na plaży. Doda ma na to sposób i preferuje go od lat. Okazuje się, że wyeliminowała z diety pewne dwa składniki i czuje się dziś o wiele lepiej, niż kiedyś!

Co jeść aby mieć płaski brzuch? Takie pytanie pojawia się w głowie niejednej kobiety. Im bliżej lata i wypadów na plażę, tym większa determinacja kobiet, by mieć piękny brzuch bez zbędnych fałdek i boczków. Nie da się ukryć, że zgrabnej sylwetki pozazdroszczą Polki szczególnie Dodzie. Gdy piosenkarka wychodzi na scenę nie można oderwać wzroku od jej wyrzeźbionych, zgrabnych nóg, a także od płaskiego brzucha. Choć artystka zawsze miała szczupła budowę ciała, to w ostatnich latach jest jeszcze smuklejsza, niż było to za czasów Virgin. Gwiazda wyeliminowała z diety tylko dwa składniki i dzięki temu pozbyła się między innymi wzdęć.

ZOBACZ TAKŻE: Jak prawidłowo stosować serum do twarzy?

Doda już tak nie wygląda! Postawiła na krótkie włosy i grzywkę

Dieta Dody na płaski brzuch

Czego nie je Doda? Choć jest fanką majonezu, który powiedzmy sobie szczerze - jest kaloryczny, to i tak może pochwalić się płaskim brzuchem. W czym tkwi sekret? Okazuje się, że Doda wyeliminowała ze swojej diety rośliny strączkowe - ciecierzyca, soczewica i produkty zawierające gluten oraz laktozę. Wokalistka przyznała, że odkąd wykluczyła te składniki ze swojej diety, przestała miewać wzdęty brzuch i zaczęła lepiej się czuć. Rabczewska nie stosuje konkretnej diety, tylko bacznie obserwuje swój organizm i wyklucza z diety po prostu to, co jej nie służy. Warto wiedzieć, że artystka oprócz swojej własnej "diety" chodzi również na siłownię, gdzie kształtuje sylwetkę.

ZOBACZ TAKŻE: Kiedy zdrowa dieta staje się obsesją. Czym jest ortoreksja i jak z nią walczyć?

Listen on Spreaker.