hit sezonu

Męczą Cię częste wizyty u fryzjera? "Strawberry brunette" to remedium na ten problem!

2024-04-03 13:52

"Strawberry brunette" to najnowszy trend we fryzjerstwie. Pozwoli pożegnać się z częstymi wizytami u fryzjera i sprytnie zakryć siwiznę. Ta fryzura to hit wiosny 2024!

Ostatnim krzykiem mody okazał się "truskawkowy brąz". To nie tylko idealny sposób, by nadać naszej fryzurze świeżości, ale również świetny patent na ukrycie siwych włosów. To zdecydowanie hit sezonu!

Paznokcie w tym kolorze to hit sezonu! Biegnij do stylistki po "gumę balonową"

"Strawberry brunette" w praktyce

"Truskawkowy brąz" zawładnął branżą fryzjerską i wszystko wskazuje na to, że zadomowi się w niej na dłużej. Ten rodzaj koloryzacji łączy w sobie ciepłe odcienie brązu z delikatnie żywymi odcieniami czerwieni. Całość wygląda bardzo elegancko, świeżo i gustownie. To idealny sposób, by odebrać sobie kilka lat i sprawić, że częste wizyty u fryzjera nie będą już takie konieczne. Truskawkowy brąz to hit wiosny 2024. Rezultatem tejże koloryzacji włosów jest efekt, w którym ciepłe barwy brązy łączą się z czerwienią i blondem tak, że uzyskujemy na włosach wielowymiarowy odcień. Dodaje to naszym włosom głębi, wymiaru i ciepła. "Strawberry brunette" pasuje do każdego odcienia skóry i nie wymaga wielu wizyt u fryzjera. Nawet, gdy kolor się wypłukuje, wszystko wygląda naturalnie i schludnie. Dodatkowo, ciepłe odcienie truskawkowego brązu idealnie ukrywają siwienie.

To cięcie jest hitem sezonu! Kobiety pokochały fryzurę w stylu "baby bangs"

"Truskawkowy brąz" - Jak uzyskać efekt?

Istnieje kilka metod, dzięki którym możemy cieszyć się tą przebojowa koloryzacją. Efekt truskawkowego brązu uzyskamy dzięki metodzie balayage lub pasemek czy nałożeniem koloru na całą powierzchnie włosów. Opcji jest kilka, ale jedno jest pewne. Ta fryzura to hit 2024!

Peruka czy nie? Tajemnica nowej fryzury Dody ujawniona!

Katarzyna Cichopek na planie podczas huraganu! Gwiazda "M jak miłość" doszczętnie przemoczona! Nie uwierzysz, co się stało z jej fryzurą!