hit sezonu

Paznokcie w tym kolorze to hit sezonu! Biegnij do stylistki po "gumę balonową"

2024-04-03 13:02

Każda pora roku rządzi się swoimi prawami. Ciężko nadążyć za branżą modową lub szybko zmieniającymi sie trendami. Jedno jest pewne. Kolor tych paznokci to must have! Hit sezonu stoi pod znakiem koloru gumy balonowej. Wszystko wskazuje na to, że są jeszcze jakieś pozostałości po erze Barbie.

Kolor paznokci jest często wyrazem własnej osobowości, charakteru i temperamentu. Kolor różowy kojarzy się często z dziewczęcą beztroską, ale nic bardziej mylnego! Kolor gumy balonowej, którą kochają nie tylko dzieciaki, jest hitem tego sezonu.

Modne paznokcie na wiosnę - najpiękniejsze wzory. Te inspiracje pokaż swojej kosmetyczce!

Paznokcie w kolorze gumy balonowej

Kolor różowy był wyrazem buntu i młodzieżowej swobody. Tak było w latach 60. i 70. ubiegłego wieku. Dziś to symbol niezależności, w dużej mierze dzięki erze "Barbie". Różne nasycenia różu idealnie sprawdzą się z wiosennymi, jak i letnimi stylizacjami. Pasują do stonowanych, ciemnych i pastelowych barw. Trzeba przyznać, że jest bardzo uniwersalny. Nie wszystkie kolory paznokci pasują do ich długości. Przy wyborze hitu tego sezonu - gumy balonowej - nie ma takiego problemu. Paznokcie w kolorze gumy balonowej będą pasowały zarówno do krótkich, jak i długich paznokci. Dobrze będą się komponować również ze złotą i srebrną biżuterią, a więc każdy znajdzie coś dla siebie. Takie paznokcie zdecydowanie podbiją rynek kosmetyczny i modowy. Nie idź, a biegnij do swojej stylistki!

Mydlane paznokcie to nowy trend w salonach kosmetycznych. Na czym polega? Zobacz zdjęcia!

Naklejki hybrydowe na paznokcie - test redaktorek