tulipany

i

Autor: canva

ALE OKAZJA

Bukiet pięknych tulipanów tylko za 1 ZŁ?! To nie żart. W tym sklepie kupisz kwiaty najtaniej

2024-05-10 15:06

Warto zaprosić wiosnę do swoich domów i przyozdobić wnętrza bukietem pięknych kwiatów! Wazon z kolorowymi tulipanami może pozytywnie wpłynąć na nasz nastrój oraz stanowić radosne uzupełnienie wystroju naszych czterech kątów. Klienci Lidl Polska będą mogli otrzymać bukiet siedmiu tulipanów za 1 zł, dokonując zakupów za min. 199 zł tylko w tę sobotę, 11 maja.

Świeże, cięte kwiaty w wazonach to świetny sposób na to, aby w naszych domach było radośniej, bardziej kolorowo, a we wnętrzu rozprzestrzeniał się piękny zapach. Dzięki kwiatowym bukietom oraz roślinom doniczkowym mieszkanie stanie się bardziej przytulne i atrakcyjne.

Warto skorzystać z okazji i zaprosić wiosnę do swoich domów! Tylko w sobotę, 11 maja, w sklepach Lidl Polska będzie obowiązywała specjalna akcja – przy zakupach za min. 199 zł klienci będą mogli odebrać bukiet siedmiu tulipanów za złotówkę!

materiał prasowy Lidl Polska

i

Autor: materiały prasowe

Jak przedłużyć żywotność ciętych kwiatów?

Warto zadbać o żywotność kupionych kwiatów, tak abyśmy mogli jak najdłużej cieszyć nimi oko. Przed umieszczeniem tulipanów w wazonie, należy skrócić im łodygi, a do wody dodać nieco cukru, który dostarczy kwiatom pożywienia. Pamiętajmy o tym, aby woda w wazonie była świeża – w tym celu warto zmieniać ją codziennie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Dodaję kilka kropli do wody, a moje kwiaty z marketu są świeże przez długi czas!

Efektowny trend: wiszące kwiaty