WhatsApp

i

Autor: pixabay.com WhatsApp

WhatsApp będzie płatny! Ile kosztuje wersja premium i co obejmuje?

2022-10-11 15:42

WhatsApp to jedna z popularniejszych aplikacji w ostatnich latach, którą ma na swoim telefonie wiele osób nie tylko z Polski, ale i ze świata! Teraz okazuje się, że komunikator będzie dostępny również w wersji płatnej. Jaka jest cena opcji premium? Dla kogo jest dedykowana i jakie funkcje będą dostępne? To warto wiedzieć!

WhatsApp będzie płatny?! Ta informacja może zszokować niejedną osobę, która na co dzień chętnie korzysta z komunikatora. WhatsApp to w dzisiejszych czasach, obok Messengera jedna z bardziej uwielbianych aplikacji nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Za jej pośrednictwem użytkownicy mogą komunikować się z wieloma osobami nie tylko pisząc wiadomości, ale także dzwoniąc na wideo, nagrywać głos i wysyłać pliki w formie zdjęć i nie tylko. WhatsApp często wprowadza zmiany i momentami straszy swoich użytkowników. Teraz okazuje się, że nadchodzi płatna wersja komunikatora, która będzie dodatkową opcją dla chętnych. Co zmieni się w komunikatorze WhatsApp? Jakie dodatki pojawią się w wersji Premium i ile będzie to kosztować?

Dzień chłopaka - Ewelina pyta i nie błądzi #2

WhatsApp Premium - wersja płatna dla kogo?

Jakie nowości czekają na użytkowników, którzy wykupią wariant WhatsApp Premium? Okazuje się, że rozszerzona wersja płatna aplikacji może mocno przypaść do gustu klientom biznesowym. Płatny wariant aplikacji pozwoli na skorzystanie z dwóch nowych funkcji - podłączenia do jednego konta nawet do dziesięciu urządzeń, a także na tworzenie spersonalizowanych linków w domenie wa.me. Jedno konto połączone do dziesięciu urządzeń sprawi, że kilku pracowników będzie miało łatwy dostęp do konta firmowego, co w dzisiejszych czasach jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Jeśli chodzi o spersonalizowane linki, to jest to łatwiejszy sposób szukania kontaktu, bez konieczności wpisywania numeru telefonu. Na ten moment cena wersji WhatsApp Premium nie jest znana, a także nie wiadomo kiedy będzie dostępna.

Sonda
Korzystasz z WhatsApp'a?