matematyka, test

i

Autor: pixabay.com

Próbna matura MATEMATYKA wrzesień 2022 - ARKUSZE, ODPOWIEDZI, ROZWIĄZANIA

2022-09-29 10:38

Testy diagnostyczne dla maturzystów trwają w najlepsze. Drugiego dnia przyszła pora na maturę próbną z matematyki na poziomie podstawowym. Jakie były zadania w nowej Formule 2023? Gdzie znaleźć arkusz PDF i rozwiązania? Sprawdźcie szczegóły.

Matura próbna z matematyki CKE wrzesień 2022 - arkusze, odpowiedzi, zadania, rozwiązania. Gdzie szukać odpowiedzi w internecie? Testy diagnostyczne organizowane w szkołach choć nie są obowiązkowe to są idealną okazją do sprawdzenia swojej wiedzy z danego przedmiotu, a także zderzeniem się z rzeczywistością, która będzie czekać na maturzystów w maju 2023 roku. Pierwszego dnia próbnych matur 28 września uczniowie zmierzyli się z językiem polskim, zaś drugiego dnia w czwartek 29 września otworzyli arkusze z matematyki na poziomie podstawowym. Według nowej Formuły 2023, maturzyści mają aż 180 minut na napisanie zadań z podstawy, jak i z rozszerzenia. Czy tegoroczne arkusze można znaleźć w sieci? Gdzie szukać rozwiązań do zadań z matematyki?

ZOBACZ TAKŻE: Studia 2022 - które kierunki studiów są najbardziej przyszłościowe? Po nich pracę znajdziesz od razu!

Wpadki w szkołach, sztuczki na ściąganie - Ewelina pyta i nie błądzi #1

Matura próbna - MATEMATYKA wrzesień 2022 [ARKUSZ]

Gdzie znaleźć arkusz pokazowy z matematyki? Tegoroczni maturzyści, którzy podeszli do testu diagnostycznego, szukają w sieci arkuszy z matematyki na poziomie podstawowym. Bez problemu znajdziecie je na oficjalnej stronie internetowej CKE, po godzinie 9:00. Arkusze znajdziecie również w naszej galerii poniżej.

Matura próbna - MATEMATYKA wrzesień 2022 [ODPOWIEDZI]

Gdzie znaleźć klucz do zadań z próbnej matury z matematyki? Każda osoba, która napisała 29 września test diagnostyczny z niecierpliwością czeka na pojawienie się oficjalnych wyników w sieci. Niestety na ten moment odpowiedzi nie są znane i poznacie je najpewniej na jednej z najbliższych lekcji. Możecie także szukać rozwiązań w sieci na dedykowanych stronach typu Matemaks lub Matematyka Gryzie. Wyniki matury próbnej z matematyki będą ogłaszane i omawiane przez Waszych nauczycieli w szkole, którzy odpowiadają za ich sprawdzenie.

ZOBACZ TAKŻE: Dzień Chłopaka 2022 - prezenty. Co podarować chłopakowi? [INSPIRACJE]

Sonda
Matura 2023 - którego przedmiotu obawiasz się najbardziej?