arkusz, test

i

Autor: pixabay.com

Matura próbna wrzesień 2022 język polski - ARKUSZE, ODPOWIEDZI, ZADANIA

2022-09-28 11:08

Próbna matura rozpoczęła się w środę 28 września. Dokładnie o poranku, maturzyści z większości polskich szkół, otworzyli arkusze z języka polskiego na poziomie podstawowym i mieli okazję sprawdzić wiedzę, którą zdobyli do tej pory. Jakie były zadania na maturze próbnej w nowej Formule 2023 z języka polskiego? Gdzie znaleźć arkusz PDF i odpowiedzi? Sprawdźcie szczegóły.

Spis treści

  1. Matura próbna - JĘZYK POLSKI wrzesień 2022 [ARKUSZ]
  2. Matura próbna - JĘZYK POLSKI wrzesień 2022 [ODPOWIEDZI]

Matura próbna CKE wrzesień 2022 - arkusze, odpowiedzi, zadania z języka polskiego. Gdzie szukać odpowiedzi w internecie? Czy arkusze można znaleźć w sieci? Wraz z początkiem roku szkolnego na uczniów z maturalnych klas, czekają próbne egzaminy. Choć nie są one obowiązkowe, a o ich napisaniu decydował dyrektor danej placówki i nauczyciele, to warto sprawdzić swoją wiedzę i po raz pierwszy zmierzyć się z sytuacją, która będzie czekać na tegorocznych maturzystów w maju. Na pierwszy ogień w środę 28 września poszedł jak zawsze język polski na poziomie podstawowym, który podczas majowego maratonu jest egzaminem obowiązkowym. To idealny czas by nie tylko sprawdzić swoją wiedzę, zetknąć się z otwarciem arkuszy, ale także poznać nową Formułę 2023. Gdzie szukać odpowiedzi z języka polskiego? Czy arkusze próbne dostępne są już w sieci?

ZOBACZ TAKŻE: Studia 2022 - które kierunki studiów są najbardziej przyszłościowe? Po nich pracę znajdziesz od razu!

Wpadki w szkołach, sztuczki na ściąganie - Ewelina pyta i nie błądzi #1

Matura próbna - JĘZYK POLSKI wrzesień 2022 [ARKUSZ]

Gdzie znaleźć arkusz PDF z języka polskiego? Tegoroczni maturzyści, którzy podeszli do testu diagnostycznego, szukają w sieci arkuszy z języka polskiego na poziomie podstawowym. Bez problemu znajdziecie je na oficjalnej stronie internetowej CKE, po godzinie 9:00.

Matura próbna - JĘZYK POLSKI wrzesień 2022 [ODPOWIEDZI]

Gdzie znaleźć odpowiedzi z próbnej matury z języka polskiego? Każda osoba, która napisała 28 września test diagnostyczny z języka polskiego, z niecierpliwością czeka na pojawienie się oficjalnych wyników w sieci. Niestety na ten moment odpowiedzi nie są znane. Wyniki matury próbnej będą ogłaszane i omawiane przez Waszych nauczycieli w szkole, którzy odpowiadają także za sprawdzenie testów. Odpowiedzi poznacie zapewne na jednej z najbliższych lekcji.

ZOBACZ TAKŻE: Program Laptop dla ucznia, nie dla wszystkich. Kto skorzysta z nowego projektu?