Liga Narodów siatkarzy 2022

i

Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS Liga Narodów siatkarzy 2022

Liga Narodów siatkarzy 2022 - kiedy gra Polska? O której godzinie ćwierćfinał?

2022-07-21 11:18

Liga Narodów siatkarzy 2022 trwa, a w środę 20 lipca rozpoczęły się ćwierćfinały. Podopieczni Nikoli Grbicia poradzili sobie znakomicie, dlatego nic dziwnego, że na boisku w ostatnim meczu tej fazy, zmierzą się z Iranem. Kiedy i o której godzinie gra Polska? Gdzie obejrzeć mecz Polska - Iran? Sprawdźcie szczegóły.

Liga Narodów siatkarzy 2022 - kiedy gra Polska? O której godzinie ćwierćfinał? Biało-Czerwoni fazę zasadniczą zakończyli na drugim miejscu w tabeli, przegrywając tylko dwa spotkania. Nasza drużyna rozegrała mecze w trzech turniejach w Ottawie, Sofii i w Ergo Arenie w Gdańsku i została jedną z dwóch najlepszych drużyn fazy interkontynentalnej. Podopieczni Nikoli Grbicia z dwunastu spotkań przegrali jedynie z Włochami oraz Iranem. Teraz czeka ich rewanż z drużyną z Bliskiego Wschodu, bowiem podczas meczu który rozegrał się 5 lipca w Gdańsku, Irańczycy pokonali Polskę 3:2. Kiedy jest mecz Polska - Iran? O której godzinie rozpoczyna się spotkanie? Transmisja meczu Polska - Iran, będzie dostępna na żywo w TV i online.

Super Sport - Odc. 5 (Świątek, Lewandowski, Guanyu Zhou)

Mecz Polska - Iran: KIEDY I O KTÓREJ GODZINIE?

Kiedy i o której godzinie jest mecz Polska - Iran? Ćwierćfinał Ligii Narodów odbędzie się w czwartek 21 lipca o godzinie 21:00. W razie zwycięstwa Reprezentacji Polski z Iranem, nasi siatkarze zmierzą się w półfinale w sobotę 23 lipca z Brazylią lub reprezentacją USA.

ZOBACZ TAKŻE: Bartosz Kurek śpiewa w szatni piosenkę Friza i Mr. Polska. Nagranie hitem internetu!

Polska - Iran NA ŻYWO: TRANSMISJA TV I ONLINE

Gdzie obejrzeć mecz Polska - Iran w czwartek 21 lipca? Transmisja meczu będzie dostępna w TVP 2 i Polsat Sport od godziny 20:50. Ćwierćfinał Ligii Mistrzów będzie można obejrzeć również online za pośrednictwem WP Pilot, TVPSPORT.PL lub Smart TV. Komentatorami spotkania będą Piotr Dębowski oraz Radosław Panas. 

Sonda
Polska - Iran: kto wygra ćwierćfinał Ligi Narodów 2022?