broń

i

Autor: pixabay.com

Dzieci do broni! Poseł Konfederacji chce przeszkolenia dzieci z obsługi broni

2022-06-15 21:37

Nauka dzieci obsługi broni to żaden problem - mówił w rozmowie z Arturem Jarząbkiem poseł Konfederacji Michał Urbaniak. Od jakiego wieku taka nauka powinna być prowadzona? - “Jak będzie w stanie utrzymać lżejszy kaliber, to dlaczego ma się nie uczyć strzelać?” - odpowiedział pytaniem poseł Urbaniak.

Dzieci do broni! Poseł Konfederacji chce przeszkolenia dzieci z obsługi broni. Według przedstawiciela Konfederacji, Polacy są na tyle wykształconym narodem, że są w stanie podjąć się np. obrony ojczyzny również posiadając broń w domu. 

W niemal wszystkich badaniach, Polska jest na jednym z ostatnich miejsc na świecie, jeżeli chodzi o posiadanie broni przez obywateli. Na stu Polaków przypada kilka sztuk broni. To dużo mniej niż w Niemczech, Austrii, Francji a nawet mniej niż w krajach bałtyckich. 

Czy należy zmienić przepisy tak, aby dostęp do broni palnej był bardziej powszechny? Jakie niebezpieczeństwa to za sobą niesie? A jakie mogą być korzyści? O to wszystko Artur Jarząbek pytał Michała Urbaniaka w programie Super Ring.

Super Ring - broń dla każdego?