termometr, zima, mróz

i

Autor: pixabay.com

Cool 18 Challenge - nowe wyzwanie zachęca Polaków do obniżenia temperatury w domach

2022-10-20 10:46

Pamiętacie akcję Hot 16 Challenge, która była popularna podczas pandemii koronawirusa? To już przeszłość! Dziś rządzi Cool 18 Challenge. O co chodzi w nowym wyzwaniu? Okazuje się, że tym razem nowe wyzwanie zachęca Polaków do obniżenia temperatury w domach i mieszkaniach, do 18 stopni Celsjusza. Sprawdźcie szczegóły.

Cool 18 Challenge - o co chodzi? Co to jest? Takie pytanie z pewnością zadaje sobie niejedna osoba. Okazuje się, że jest to nowe wyzwanie, które z dnia na dzień zyskuje w sieci na popularności. Jeszcze dwa lata temu, w internecie rządziła zabawa Hot 16 Challenge, która nie tylko rozgrzał platformę YouTube 16-wersowymi kawałkami influencerów, muzyków, aktorów, a nawet polityków, ale także niosła pomoc. Rapowanie w szczególnej sprawie okazało się być strzałem w 10-tkę, a cel - jakim była zbiórka na walkę z koronawirusem, osiągnęła sumę ponad 3,6 mln złotych! Kreatywność ludzi nie zna granic, dlatego nic dziwnego, że powstała nowa zabawa jaką jest Cool 18 Challenge. O co chodzi w wyzwaniu? Tym razem akcja ma zachęcić Polaków do obniżenia temperatury w mieszkaniach do 18 stopni Celsjusza ze względu na rosnące ceny energii nie tylko w naszym kraju, ale także w innych częściach Europy.

WOŚP 2023 - CEL i DATA. Na co zbiera Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy?

supernova wośp gwiazdy

Cool 18 Challenge - co to jest? ZASADY

O co chodzi w wyzwaniu Cool 18 Challenge? Pomysłodawcą zabawy jest Wini - Winicjusz Bartków, który na swoim Instagramie podzielił się zdjęciem termometra, przedstawiającego 18 stopni Celsjusza w jego domu i otagował je hashtagiem #cooll18challenge. W wyzwaniu chodzi głównie o to by zachęcić Polaków do obniżenia temperatury w domach i mieszkaniach, ze względu na rosnące ceny energii. Co ciekawe w wyzwaniu zaczyna brać udział coraz więcej osób. Myślicie, że Cool 18 Challenge, stanie się tak samo popularny jak Hot 16 Challenge?

Jadę do Szczecina i zmieniam temperaturę na 18 st. C. Wczoraj rozmawiałem z Jakubem Wiechem i ustaliliśmy, że rozpoczynamy Cool 18 Challenge, nawiązując do super challenge'u Solara i Białasa, których nominuję.

Sonda
Cool 18 Challenge - weźmiesz udział w wyzwaniu?