Samochód

i

Autor: Unsplash

Wrocławski Marsz Swobody. Pojawią się utrudnienia w ruchu

2021-11-19 14:32

W sobotę, 20 listopada, odbędzie się „Wrocławski Marsz Swobody”, który przejdzie z wrocławskiego Rynku na Wyspę Słodową. Ogólnym postulatem zgromadzenia jest zamanifestowanie poglądów dotyczących rosnących cen i niezadowolenia z obecnej polityki rządu. Pojawią się utrudnienia w ruchu. Sprawdźcie poniżej szczegóły.

W sobotę, 20 listopada, odbędzie się „Wrocławski Marsz Swobody”, który przejdzie z wrocławskiego Rynku na Wyspę Słodową. W związku ze zgłoszonym zgromadzeniem publicznym, w tym dniu, w godzinach od 12.00 do 16.00 na trasie przemarszu mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

Trasa marszu: rozpoczęcie na Rynku przy fontannie, następnie przejście ulicami św. Mikołaja, Legnicką do pl. Strzegomskiego, gdzie marsz ma zawrócić. Powrót Legnicką, Ruską, Białoskórniczą, potem przez Nowy Świat, Grodzką, most Uniwersytecki i kładkę Słodową na Wyspę Słodową, gdzie nastąpi zakończenie zgromadzenia.

Głównym celem zgromadzenia jest zamanifestowanie poglądów dotyczących rosnących cen i niezadowolenia z obecnej polityki rządu.

Zgłoszona liczba uczestników: 100 osób.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Wrocławski Marsz Swobody. Pojawią się utrudnienia w ruchu