Rzeszów: Tragedia przy ul. Czudeckiej! Odnaleziono martwą 47-latkę! Trwa obława

i

Autor: KMP Tarnów Rzeszów: Tragedia przy ul. Czudeckiej! Odnaleziono martwą 47-latkę! Trwa obława

Wrocław. Zdewastował taksówkę kijem bejsbolowym, bo nie miał pieniędzy na opłacenie kursu

2021-11-26 10:38

Wrocławscy policjanci otrzymali wezwanie dotyczące agresywnego mężczyzny, który kijem bejsbolowym zniszczył taksówkę. Na miejscu zatrzymali sprawcę dewastacji, w którego organizmie badanie alkomatem wykazało prawie 2 promile alkoholu. Jak się okazało, 46-letni mieszkaniec Wrocławia, nie miał pieniędzy na uregulowanie należności za wykonany kurs, a podczas kłótni, oprócz rękoczynów z kierowcą pojazdu, w ruch poszedł także kij bejsbolowy.

Policjanci wrocławskiej komendy miejskiej w tracie patrolowania ulic Rakowca, we wczesnych godzinach porannych, po otrzymaniu zgłoszenia niezwłocznie pojechali na miejsce kłótni między taksówkarzem, a agresywnym klientem, który przy użyciu kija bejsbolowego zniszczył auto zgłaszającego.

Na miejscu policjanci zastali zgłaszającego, kierowcę taksówki, którym okazał się być 32-letni mieszkaniec Wrocławia. Poszkodowany opisał przebieg kłótni z pasażerem, który nie miał pieniędzy na uregulowanie opłaty za wykonany kurs oraz pokazał zniszczenia na swoim pojeździe.

Funkcjonariusze niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania agresora. Dokładnie przeszukali sąsiadujące ulice oraz podwórza. Po chwili zatrzymali mężczyznę z kijem bejsbolowym w ręku, który odpowiadał wyglądem rysopisowi podanemu przez zgłaszającego.

Zatrzymany 46-latek była bardzo agresywny i nie stosował się do wydawanych poleceń, utrudniając funkcjonariuszom wykonywanie czynności służbowych.

Mężczyzna, od którego funkcjonariusze wyczuli silną woń alkoholu, został poddany badaniu trzeźwości. Urządzenie wykazało prawie 2 promile alkoholu w organizmie agresora.

Mocno nietrzeźwy mężczyzna został osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Teraz o jego losie zadecyduje sąd, a grozić mu może do 5 lat za kratami.

Czyje to słowa?

Pytanie 1 z 5
Dziś będę dzika niczym Afryka

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Super Raport 25.11 (Goście: Bartosz Arłukowicz - PO oraz dr hab. Tomasz Słomka - politolog, UW) Sedno Sprawy: Krzysztof Bosak
Źródło: Wrocław. Zdewastował taksówkę kijem bejsbolowym, bo nie miał pieniędzy na opłacenie kursu