Wrocław. Groźny wypadek przy pl. Wróblewskiego. Hulajnoga w powietrzu! [FILM]

i

Autor: Screen/ https://www.youtube.com/watch?v=UPDYnpli_m0 Wrocław. Groźny wypadek przy pl. Wróblewskiego. Hulajnoga w powietrzu! [FILM]

Wrocław. Groźny wypadek przy pl. Wróblewskiego. Hulajnoga w powietrzu! [FILM]

2021-10-01 13:18

Do wypadku doszło w czwartek (30 września) około godz. 18 przy skrzyżowaniu ulic: Traugutta i Pułaskiego we Wrocławiu. Mężczyzna wjechał na elektrycznej hulajnodze prosto pod koła nadjeżdżającego samochodu. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę. Zobaczcie poniżej.

Jak informuje gazetawroclawska.pl, do wypadku doszło 30 września. Samochód osobowy potrącił młodego mężczyznę jadącego na hulajnodze elektrycznej z miejskiej wypożyczalni przy skrzyżowaniu ulic: Traugutta i Pułaskiego.

Jak doszło do wypadku? Według wstępnych ustaleń, kierująca oplem kobieta jechała od centrum ulicą Traugutta. Gdy wjeżdżała na skrzyżowanie z ul. Pułaskiego, na przejeździe rowerowym przy przejściu dla pieszych pojawił się mężczyzna na hulajnodze elektrycznej i wjechał wprost pod nadjeżdżający samochód. Uderzenie było tak duże, że w samochodzie została rozbita przednia szyba, a hulajnoga pękła na pół.

Rannym mężczyzną zajęli się ratownicy pogotowia, przytomny został przewieziony do szpitala przy ul. Borowskiej.

W sieci pojawiło się nagranie pokazujące przebieg wypadku. Zarejestrowała go kamera samochodowa umieszczona w aucie stojącym na pasie obok.

ZOBACZCIE PONIŻEJ:

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl!

Źródło: Wrocław. Groźny wypadek przy pl. Wróblewskiego. Hulajnoga w powietrzu! [FILM]