Policja

i

Autor: Justyna Świderska Ustawka w galerii handlowej. Kibice pobili się na oczach klientów

W sobotę Wrocławski Marsz Milczenia #STOP MORDERSTWOM POLICYJNYM

2021-09-17 14:42

W sobotę 18 września przez centrum miasta przejdzie „Wrocławski Marsz Milczenia”, którego uczestnicy będą domagać się m. in. ustąpienia ze stanowiska Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu. Wydarzenie jest związane z szeroko opisywanymi w mediach interwencjami funkcjonariuszy policji na Dolnym Śląsku.

„W związku z morderstwami na komendach i podczas interwencji policyjnych, a także na izbie wytrzeźwień, po raz kolejny wychodzimy na ulice Wrocławia, domagając się ustąpienia ze stanowiska Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu oraz przeprowadzenia rzetelnego śledztwa Prokuratorskiego. Żądamy także informowania nas na bieżąco o przebiegu sprawy” – piszą organizatorzy wydarzenia.

Marsz rozpocznie się w sobotę o godzinie 18:00 pod wrocławskim Pręgierzem, a następnie jego uczestnicy przejdą ulicami miasta pod Komendę Wojewódzką Policji przy ul. Podwale 31-33.

Jak informują organizatorzy, celem marszu jest doprowadzenie do tego, by osoby odpowiedzialne za wydarzenia, które miały miejsce we Wrocławiu czy Lubinie poniosły konsekwencje i zostały odpowiednio ukarane.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Raport z anteny 17.09, godz.10
Źródło: W sobotę Wrocławski Marsz Milczenia #STOP MORDERSTWOM POLICYJNYM