Utrudnienia w obsłudze klienta w Urzędzie Miejskim Wrocławia. Wszystko przez zmiany w dowodach osobistych

i

Autor: pixabay.com CC0 fot. Free-Photos /zdjęcie ilustracyjne Utrudnienia w obsłudze klienta w Urzędzie Miejskim Wrocławia. Wszystko przez zmiany w dowodach osobistych

Utrudnienia w obsłudze klienta w Urzędzie Miejskim Wrocławia. Wszystko przez zmiany w dowodach osobistych

2021-11-04 9:13

Zmiany w dowodach osobistych zbliżają się wielkimi krokami. Już od 7 listopada będą posiadać drugą cechą biometryczną. Od następnego dnia, 8 listopada Polacy będą mogli składać wnioski o ich wydanie. Póki co, w związku z tym, od 5 listopada pojawią się utrudnienia w Urzędzie Miejskim Wrocławia.

Od 5 listopada od godz. 12:00, czasowo nie będzie możliwe przyjmowanie wniosków o wydanie dowodu osobistego oraz wydawanie oczekujących na odbiór, gotowych dowodów. Ma to związek z koniecznością bezpiecznego wdrożenia rozwiązań, dzięki którym będzie możliwe wydawanie dowodu zawierającego odciski palców. Przerwa techniczna potrwa do 8 listopada do godz. 8:00. 

W tym czasie mogą wystąpić utrudnienia w obsłudze z zakresu spraw meldunkowych.

Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego Wrocławia przypomina także, że w najbliższą sobotę, 6 listopada, czynne będzie Centrum Obsługi Mieszkańca przy ul. Zapolskiej. W godzinach od 8:00 do 13:00 mieszkańcy załatwią sprawy z zakresu rejestracji pojazdów oraz praw jazdy.

Super Raport 03.11 (Goście: Krzysztof Kwiatkowski - senator niezależny oraz dr Maciej Jędrzejko - ginekolog) Sedno Sprawy: Piotr Müller

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl!

Źródło: Utrudnienia w obsłudze klienta w Urzędzie Miejskim Wrocławia. Wszystko przez zmiany w dowodach osobistych