Tragiczny finał poszukiwań Bartosza Bogacza. Ciało 24-latka wyłowiono z Odry

i

Autor: Facebook/Fundacja Na Tropie im. Janusza Szostaka

Tragiczny finał poszukiwań Bartosza Bogacza. Ciało 24-latka wyłowiono z Odry

2023-02-06 15:06

Zaginiony w nocy z 3 na 4 lutego Bartosz Bogacz został odnaleziony martwy. W pobliżu kraty do elektrowni wodnej przy mostach Pomorskich wyłowiono ciało 24-latka. Policja potwierdza tożsamość wyłowionego z Odry mężczyzny.

Bartosz Bogacz zaginął w nocy z piątku na sobotę. Mężczyzna wybrał się wówczas na spotkanie firmowe z kolegami z pracy. 24-latek przebywał w klubie Poziom 1 przy ul. Św. Mikołaja 8-11 we Wrocławiu. Ostatni raz przez kamery został zarejestrowany przy ulicy Szewskiej około godziny 1:30.

Mężczyzna po wyjściu z klubu kontaktował się ze swoją dziewczyną, informując ją, że wraca już do domu. Na podstawie Smart Watcha 24-latka, ustalono trasę, którą się poruszał, i którą widać na mapie w powyższym poście. Bartosz Bogacz mieszkał przy ul. Tęczowej, więc zmierzał w kierunku przeciwnym do miejsca swojego zamieszkania. Trop urwał się obok Odry, przy mostach Pomorskich.

W pobliżu mostów Pomorskich zostało również wyłowione ciało 24-latka. Około godziny 14:30 ratownicy Wrocławskiej Służby Ratowniczej zakończyli poszukiwania. Mężczyzna został znaleziony w pobliżu kraty do elektrowni wodnej przy wspomnianych już mostach Pomorskich. 

Przyczynę śmierci 24-latka ma wskazać przeprowadzone śledztwo. Obecnie trwają czynności pod nadzorem prokuratora.

Źródło: Tragiczny finał poszukiwań Bartosza Bogacza. Ciało 24-latka wyłowiono z Odry