SuperLato 2021 w Trzebnicy! Gdzie wybrać się ze znajomymi?

i

Autor: Radio SuperNova

SuperLato 2021 w Trzebnicy! Gdzie wybrać się ze znajomymi?

2021-07-12 10:40

Ekipa SuperLata Radia SuperNova będzie miała dla Was mnóstwo atrakcji na wakacje 2021. Przez całe dwa miesiące pojawimy się wszędzie tam, gdzie warto zajrzeć w trakcie urlopu. Będziemy mieli dla Was również najgorętsze wejściówki do miejsc w Waszych miastach. Gdzie wybrać się ze znajomymi?

SuperLato 2021 w Trzebnicy! Gdzie wybrać się ze znajomymi? To będą niesamowite wakacje, które będziecie mieli okazję spędzić razem z Radiem SuperNova Trzebnica. Przygotowaliśmy dla Was masę atrakcji. Nasza stacja pojawi się wszędzie tam, gdzie coś się dzieje w Trzebnicy. Z SuperNovej dowiecie się co w trawie piszczy i gdzie wybrać się ze znajomymi na wypoczynek. Do tego mamy mnóstwo wejściówek do najgorętszych miejsc w regionie!

SuperLato sponsor Trzebnica

i

Autor: Meble Rząsa Link: https://www.rzasa.pl/
Patryk Skoczyński w Radiu SuperNova

SuperLato 2021: sprawdź dzisiaj co robić w Trzebnicy!

  • Przed nami kolejny "Dokument w Astrze". Obornickie kino wspólnie ze stowarzyszeniem Żywica zapraszają na pokaz filmu "Ale pięknie". To dokument Erwina Wagenhofera, w którym przedstawia on trzy historie ludzi, którzy w swoim miejscu zamieszkania na swój sposób naprawiają świat. Seans odbędzie się w czwartek 15 lipca o 19:00. Wstęp wolny! Ilość miejsc jest ograniczona dlatego obowiązuje rezerwacja miejsc.

  • W planach mamy też letnie kino plenerowe! Tym razem na trzebnickiej wyspie będziemy mogli obejrzeć film obyczajowy "Bilet na księżyc". W tej polskiej produkcji zagrali m.in. Filip Pławiak, Krzysztof Stroiński i Anna Przybylska. Seans odbędzie się w sobotę 17 lipca o 21:30. Wstęp wolny!

  • Kiedyś mieszkał na Chomiczówce i śpiewał o otwieraniu wina. Teraz wystąpi w Obornikach Śląskich! Sidney Polak to kolejna gwiazda, która odwiedzi nasze okolice. Sidney wystąpi w piątek 16 lipca w obornickim klubie Bajka. Koncert rozpocznie się o 20:00.

  • To będzie popołudnie pełne atrakcji! W niedzielę w Parku Miejskim w Obornikach Śląskich czeka na was plenerowa odsłona wakacji z Obornickim Ośrodkiem Kultury. W programie przewidziano m.in. przedstawienie i animacje przygotowane przez Teatr Gargulec, warsztaty recyklingu oraz koncert zespołu Faustina Calavera. Wydarzenie startuje w niedzielę 18 lipca o 16:00. Wstęp wolny.

  • Foodtrucki podbiją wasze podniebienia! W najbliższy weekend w Obornikach Śląskich odbędzie się Festiwal Dobrego Jedzenia i Piwa. Na targowisku Mój Rynek będziecie mogli skosztować dań z całego świata, przygotowanych przez szefów kuchni z całego kraju. Foodtrucki będą czekać na was w sobotę i niedzielę (17-18 lipca) od 12:00.

  • Już po raz siódmy Ujeździec Wielki będzie obchodzić swoje święto. Przed nami 7. dni Ujeźdźca Wielkiego. W sobotę 24 lipca, na boisku koło Orlika czekają na was atrakcje dla dzieci, zamki dmuchane, liczne konkursy i loteria. Do tego wieczorna zabawa taneczna. Święto Ujeźdźca Wielkiego rozpocznie się o 16:00.

  • Ruszają wakacje ze żmigrodzkim smokiem. Zespół Placówek Kultury ogłosił wakacyjny program dla najmłodszych żmigrodzian. Instruktorzy przygotowali m.in. warsztaty plastyczne, fotograficzne, zajęcia w bibliotece czy tygodniowe półkolonie. Szczegółowe informacje uzyskacie w ZPK, które przyjmuje również zapisy.

  • Od kilku lat kolarstwo górskie podbija Wisznię Małą. To dzięki imprezie MTB Cross Country. Teraz przyszedł czas na szkolenie młodzieży. Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Wiszni Małej prowadzi nabór do szkółki kolarskiej MTB dla dzieci i młodzieży. Treningi prowadzić będzie Tomasz Jamka. Zapisy przyjmowane są w biurze ośrodka.

  • Spędź kulturalne wakacje w Wiszni Małej. Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zaprasza najmłodszych na na spektakle teatralne "Zamieszanie na polanie" oraz "W krainie szalonych Muppetów", które odbędą się na terenie poszczególnych sołectw. Dodatkowo, na zajęcia artystyczno-edukacyjne w siedzibie ośrodka oraz wycieczki np. do zamku Grodno. Szczegółowy program zajęć znajdziecie na stronie ośrodka.