Śmiertelny wypadek na al. Jana III Sobieskiego we Wrocławiu. Sprawcy uciekli! Policja apeluje o pomoc [FILM, ZDJĘCIA]

i

Autor: KMP Wrocław Śmiertelny wypadek na al. Jana III Sobieskiego we Wrocławiu. Sprawcy uciekli! Policja apeluje o pomoc [FILM, ZDJĘCIA]

Śmiertelny wypadek na al. Jana III Sobieskiego we Wrocławiu. Sprawcy uciekli! Policja apeluje o pomoc [FILM, ZDJĘCIA]

2022-02-07 11:20

W piątek po godz. 21:00 doszło do tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło na ulicy Jana III Sobieskiego we Wrocławiu. W zdarzeniu tym brały udział dwa pojazdy osobowe. Niestety jeden z uczestników, kierujący samochodem marki Daewoo, na skutek odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Natomiast osoby podróżujące drugim z uczestniczących w zdarzeniu aut - marki Porsche, oddaliły się z miejsca. Mundurowi chwilę później zatrzymali mężczyznę mogącego mieć związek z tym wypadkiem.

W piątek na ulicy Sobieskiego doszło to tragicznego zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych. Policjanci pracujący na miejscu ustalili, że samochody poruszały się w kierunku centrum, a do wypadku doszło na wysokości ulicy Wilanowskiej.

Niestety pomimo podjętej reanimacji, kierujący pojazdem marki Daewoo poniósł śmierć na miejscu, a osoby przemieszczające się drugim z uczestniczących w zdarzeniu aut - marki Porsche, oddaliły się z miejsca. Policjanci w wyniku prowadzonych natychmiastowo działań zatrzymali 31-latka mogącego mieć związek z tym wypadkiem.

Wszystkie czynności na miejscu zdarzenia były wykonywane pod nadzorem prokuratora, brali w nich udział policyjni technicy kryminalistyki, funkcjonariusze pionu dochodzeniowo-śledczego, a także przewodnicy z psami służbowymi.

Funkcjonariusze wyjaśniają teraz dokładny przebieg i okoliczności tego wypadu, sprawdzają między innymi, czy pojazdem marki Porsche podróżowały inne osoby.

Mundurowi zwracają się ponadto z apelem do osób, które były świadkami tego zdarzenia lub mają informację na temat jego przebiegu bądź osób w nim uczestniczących o kontakt pod numer 47 87 128 20 lub 112. Każdy informacja będzie skrupulatnie weryfikowana przez policjantów.

Czy możesz być WWO, czyli osobą wysoko wrażliwą?

Pytanie 1 z 12
Czy sądzisz, że czujesz więcej niż inni ludzie?

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl!

Źródło: Śmiertelny wypadek na al. Jana III Sobieskiego we Wrocławiu. Sprawcy uciekli! Policja apeluje o pomoc [FILM, ZDJĘCIA]