Nowa Ruda. Zaginęła Jagoda Runiewicz. Może być przetrzymywana

i

Autor: SOS Zaginięcie Facebook Nowa Ruda. Zaginęła Jagoda Runiewicz. Może być przetrzymywana

Nowa Ruda. Zaginęła Jagoda Runiewicz. Może być przetrzymywana

2021-10-21 10:30

15-letnia Jagoda Runiewicz po raz ostatni była widziana w niedzielę, 18 października około godziny 8.00. Wtedy szła z koleżanką na praktyki szkolne. Podczas drogi ktoś do Jagody zadzwonił. Dziewczyna nagle oddaliła się bez słowa, wsiadła do zaparkowanego samochodu i odjechała z nieznaną osobą w nieznanym kierunku. Policja prosi o pomoc.

Jagoda Runiewicz mieszka w Nowej Rudzie w województwie dolnośląskim. Dnia 18.10.2021r wraz z koleżanką wyszła z domu na praktyki szkolne. Po drodze odebrała telefon, po czym wsiadła do zaparkowanego samochodu i odjechała z obcą osobą w nieznanym kierunku. Dziewczyna do chwili obecnej nie powróciła do swojego miejsca zamieszkania oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną i bliskimi.

Najprawdopodobniej nastolatka może przebywać w towarzystwie 35-letniego mężczyzny i być może jest przetrzymywana.

Jej telefon jest nieaktywny od 20.10. od godz 14. 

Jagoda ma około 160 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała ma blond włosy za ramiona i brązowe oczy. W dniu zaginięcia ubrana była w czarną kurtkę, biały sweter, niebieskie spodnie jeansowe i białe buty sportowe.

Jeśli widziałeś gdzieś zaginioną lub znasz miejsce jej pobytu prosimy o pilny kontakt z policją pod nr 47 875 3222 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 112.

Można również napisać bezpośrednio do strony SOS Zaginięcia. 

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl!

Super Raport 20.10 (Goście: Rafał Trzaskowski - prezydent Warszawy oraz dr hab. Tomasz Słomka - politolog, UW) Sedno Sprawy: Michał Woś
Źródło: Nowa Ruda. Zaginęła Jagoda Runiewicz. Może być przetrzymywana