Naga Afrykanka biegała nago po wrocławskim parku. Straszyła przechodniów i wbiegała do wody

i

Autor: Twitter/wiktorgrzesko

Wrocław

Naga Afrykanka biegała nago po wrocławskim parku. Straszyła przechodniów i wbiegała do wody [FILM]

2023-04-12 8:53

Powiedzieć, że we wrocławskim Parku Tołpy doszło do niecodziennej sytuacji, to nie powiedzieć nic. W niedzielę (9 kwietnia), gdy okoliczni mieszkańcy w przerwie od wielkanocnego objadania się wyszli na spacer, spotkać mogli 27-letnią Afrykankę, która była naga, biegała, krzyczała, wskakiwała do stawów i uciekała przed policjantami.

Jeśli zastanawiacie się czasem, czy w życiu widzieliście już wszystko, to zapewniamy was, że nie. Jeśli myślicie czasem, że dotarliście już na koniec internetu i nie zaskoczy was już absolutnie, to jesteśmy pewni, że sytuacji podobnej do tego, co wydarzyło we wrocławskim Parku Tołpy jeszcze nigdy nie widzieliście. 27-letnia Afrykanka biegała nago po parku, straszyła ludzi, wskakiwała do wody i uciekała przed policjantami. Choć sami wciąż przecieramy oczy ze zdziwienia, to jako materiał dowodowy w tej sprawie mamy dla was nawet nagranie.

Wielkanoc we Wrocławiu. Naga Afrykanka biegała po parku

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 9 kwietnia. Po Parku Stanisława Tołpy we Wrocławiu biegała całkowicie naga Afrykanka. Zaczepiała ona przechodniów, strasząc ich i goniąc za nimi, wskakiwała do wody, uciekała przed próbującymi interweniować policjantami, a także krzyczała wniebogłosy. 

Policja przetransportowała Afrykankę do szpitala

Zgłoszenie o biegającej nago po parku Afrykance na policję wpłynęło około godz. 17:15. Policjanci udali się na miejsce zdarzenia, gdzie próbowali złapać dziwnie zachowującą się kobietę. To zadanie okazało się nie być wcale takie łatwe - Afrykanka, chcąc uciec przed funkcjonariuszami, wbiegła do... stawu. Mundurowi weszli za nią do wody, wyciągnęli, a następnie pomogli przetransportować do jednego z wrocławskich szpitali. Jak podaje policja, kobieta nie popełniła przestępstwa.

Naga Afrykanka biegała po wrocławskim Parku Tołpy - filmik

Strasznie przechodniów, bieganie za nimi, wskakiwanie do wody i ucieczka przed policją - to wszystko nagrał jeden z wrocławian, który akurat spacerował po Parku Stanisława Tołpy we Wrocławiu. Poniżej prezentujemy nagranie ze zdarzenia:

Listen to "Dlaczego CHLEJEMY, dlaczego BIERZEMY?" on Spreaker. Źródło: Afrykanka biegała NAGO po wrocławskim parku. Straszyła przechodniów i wskakiwała do wody [FILM]